Za nami oficjalna konferencja prasowa przed galą UFC 223 oraz pierwszy „pojedynek” twarzą w twarz pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Rose Namajunas. Zobaczcie, co się działo! 

Znów stanęły twarzą w twarz. Jędrzejczyk kontra Namajunas! [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Cały świat mówi przede wszystkim o tym, co wydarzyło się po samej konferencji, czyli zamieszkach z udziałem Conora McGregora. Nie można jednak zapominać, że główną rolę na UFC 223 odgrywają fighterzy i to właśnie oni spotkali się ze swoimi najbliższymi rywalami podczas spotkania z dziennikarzami w Nowym Jorku.

Amerykańsko-polski pojedynek o pas mistrzowski będzie jednym z najważniejszych punktów imprezy w Madison Square Garden. Wielu ekspertów uważa, że podczas UFC 223 czeka nas najciekawszy żeński pojedynek w historii MMA.

Joanna Jędrzejczyk czuje się pewna przed pojedynkiem rewanżowym z Namajunas. Zawodniczka z Olsztyna jest bardzo zdeterminowana do tego, by zdobyć pas. Według bukmacherów jest faworytką kwietniowego starcia, chociaż warto podkreślić, że na jej rywalkę kursy również nie należą do najwyższych.

– „Obroniłam pas pięć razy i nie widzę powodu, dla jakiego miałabym teraz go nie odebrać, odnosząc kolejne zwycięstwo. Zostanę jedną z najgroźniejszych kobiet na świecie!” – deklaruje przed weekendowym występem Joanna Jędrzejczyk.

Tym razem podczas starcia „twarzą w twarz” pomiędzy Jędrzejczyk a Namajunas obyło się bez większych prowokacji. Polka jednak znów wydawała się tą, która starała się wyprowadzić rywalkę z równowagi. Akcję możecie zobaczyć w materiale wideo zamieszczonym powyżej. Po kliknięciu od razu wyświetli wam się moment z udziałem polskiej zawodniczki.

A jakie są wasze typy na zbliżające się UFC? Uważacie, że Polka z Olsztyna po raz kolejny zostanie posiadaczką pasa mistrzowskiego największej organizacji MMA na świecie?

etoto bonus na mundial