Pogoda w Irlandii pokrzyżowała plany organizatorom najbliższego KSW. Chris Fields nie był w stanie dolecieć do Polski, dlatego z Marcinem Wójcikiem zmierzy się w Łodzi Hatef Moeil.

Zmiana w głównej karcie walk KSW 42!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

To nie pierwsza sytuacja, w której na kilka godzin czy dnia przed rozpoczęciem gali organizatorzy zmuszani są do zmiany „repertuaru”. Na szczęście, walka Wójcika z Fieldsem nie należała do grona tych, na które kibice najbardziej czekają. Zdecydowanie byłoby gdyby odwołano pojedynek Khalidov vs. Narkun, który będzie main eventem KSW 42.

Rywalem Wójcika w Łodzi będzie Hatef Moeil, który na co dzień trenuje w niemieckim klubie UFD Gym. Najbliższego rywala Polaka potocznie nazywa się „Królem Persji”. Jak na razie Moeil stoczył w formule mieszanych sztuk walki cztery pojedynki i każdy z nich wygrał. Każda walka z udziałem tego zawodnika kończyła się już w pierwszych rundach.

Marcin Wójcik do walk dla KSW powrócił w 2016 roku. Po pokonaniu Tomasza Kondraciuka, Michała Fijałkę i Marcina Łazarza otrzymał szansę walki o pas z Marcinem Narkunem. Mimo że pojedynku z tym ostatnim nie zwyciężył, Kawulski i Lewandowski obdarzyli go kolejnym kredytem zaufania.

Dlaczego Chris Fields nie będzie mógł wziąć udziału w KSW 42? Wszystko przez złe warunki pogodowe panujące w Irlandii. Loty do Polski z tego kraju zostały odwołane, przez co fighter musiał oficjalnie zrezygnować z Konfrontacji Sztuk Walki.

KSW 42 odbędzie się już 3 marca. Transmisję online z tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ!

etoto bonus na mundial