Pogoda w Irlandii pokrzyżowała plany organizatorom najbliższego KSW. Chris Fields nie był w stanie dolecieć do Polski, dlatego z Marcinem Wójcikiem zmierzy się w Łodzi Hatef Moeil.

Zmiana w głównej karcie walk KSW 42!

To nie pierwsza sytuacja, w której na kilka godzin czy dnia przed rozpoczęciem gali organizatorzy zmuszani są do zmiany „repertuaru”. Na szczęście, walka Wójcika z Fieldsem nie należała do grona tych, na które kibice najbardziej czekają. Zdecydowanie byłoby gdyby odwołano pojedynek Khalidov vs. Narkun, który będzie main eventem KSW 42.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Rywalem Wójcika w Łodzi będzie Hatef Moeil, który na co dzień trenuje w niemieckim klubie UFD Gym. Najbliższego rywala Polaka potocznie nazywa się „Królem Persji”. Jak na razie Moeil stoczył w formule mieszanych sztuk walki cztery pojedynki i każdy z nich wygrał. Każda walka z udziałem tego zawodnika kończyła się już w pierwszych rundach.

Marcin Wójcik do walk dla KSW powrócił w 2016 roku. Po pokonaniu Tomasza Kondraciuka, Michała Fijałkę i Marcina Łazarza otrzymał szansę walki o pas z Marcinem Narkunem. Mimo że pojedynku z tym ostatnim nie zwyciężył, Kawulski i Lewandowski obdarzyli go kolejnym kredytem zaufania.

Dlaczego Chris Fields nie będzie mógł wziąć udziału w KSW 42? Wszystko przez złe warunki pogodowe panujące w Irlandii. Loty do Polski z tego kraju zostały odwołane, przez co fighter musiał oficjalnie zrezygnować z Konfrontacji Sztuk Walki.

KSW 42 odbędzie się już 3 marca. Transmisję online z tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here