Zawodnik UFC Justin Gaethje wypowiedział się na temat zbliżającego się rewanżu Joanny Jędrzejczyk z Rose Namajunas. Według niego, tłumaczenia Polki o przyczynach listopadowej porażki są głupie! 

Gwiazdor UFC atakuje Joannę Jędrzejczyk

Joanna Jędrzejczyk w listopadzie ubiegłego roku straciła pas mistrzowski organizacji UFC, przegrywając w starciu z Rose Namajunas. Ponownie starcie obu pań zaplanowano na galę UFC 223, która odbędzie się 7 kwietnia.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Polska wojowniczka prosi kibiców o cierpliwość przed walką i obiecuje zrobić wszystko, by odzyskać tytuł. Przyczyn ostatniej porażki Jędrzejczyk doszukiwała się w zbijaniu wagi. Nie każdy uważa, że jest to główny powód listopadowej klęski. W tej sprawie wypowiedział się ostatnio Justin Gaethje, który – podobnie jak Polka – występuje na imprezach organizowanych przez UFC.

– „Nie znam Jędrzejczyk i nie wiem, co się jej przydarzyło, więc nie mogę tego osądzać. Myślę jednak, że to słaba wymówka, nawet jeśli tak było jak mówi” – powiedział 29-latek z Arizony.

Zawodnik w rozmowie z portalem MMAFighting mówi wprost, że tłumaczenia Jędrzejczyk uważa za słabą wymówkę, a jej problemów ze zrzucaniem wagi wcale nie wiąże z niekompetencjami dietetyka.

– „Masz w domu wagę? Codziennie rano wchodzisz na nią. Dbamy o kilogramy przez cały obóz przygotowawczy. Nigdy nie korzystałem z pomocy dietetyka. Robiłem wagę w szkole średniej, jedząc codziennie w McDonald’s. To kwestia silnej woli. Albo potrafisz to kur… zrobić, albo nie” – ostro wypowiada się Gaethje.

Zawodnik, mający na swoim koncie aż 18 wygranych w MMA, sądzi, że Jędrzejczyk nie zdobędzie w kwietniu pasa i po raz kolejny będzie musiała pogodzić się z porażką. Mimo wszystko, uważa ją za jedną z najlepszych na świecie.

– „Jędrzejczyk jest jedną z najlepszych zawodniczek na świecie w swojej kategorii. W TOP 5 każdy może wygrać z każdym. Być może ma szansę, ale nie wydaje mi się. Nie może nagle zmienić swojego stylu. Nie może nagle zmienić całej pracy nóg. A Rose pokonała ją właśnie dzięki pracy na nogach. Teraz będzie tak samo” – prognozuje Amerykanin.

Na UFC 223 zobaczymy w akcji jeszcze inną polską zawodniczkę, Karolinę Kowalkiewicz

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here