Ariane Lipski, Paulina Raszewska i Karolina Owczarz to bohaterki łódzkiego KSW 42. Zawodniczki wystąpiły w wyjątkowej sesji zdjęciowej w sukniach wieczorowych. Prezentują się lepiej niż w strojach sportowych?

Zawodniczki z KSW 42 pozowały w sukniach wieczorowych

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Podczas Konfrontacji Sztuk Walki w Łodzi obejrzymy w akcji cztery zawodniczki – trzy z nich wzięły udział w sesji w specjalnie zaprojektowanych strojach. Fotograf nie miał jedynie okazji popracować z Argentynką Silvaną Gomez Juarez, która zmierzy się z Ariene Lipski w starciu o pas wagi muszej.

Lipski pokazała się w długiej, czerwonej sukni. Oczywiście, na zdjęciu pozuje razem ze swoim trofeum, które postara się obronić już 3 marca.

Ariane Lipski przed KSW 42
Ariane Lipski przed KSW 42

Na biało zaprezentowała się Karolina Owczarz. Dziennikarka Polsatu Sport postanowiła odsłonić najwięcej i to właśnie ona zrobiła największe wrażenie na miłośnikach polskiego MMA.

W czarnej sukni pozowała za to inna debiutantka KSW, Paulina Raszewska. Ta ostatnio na Instagramie pokazała się w naprawdę skąpym stroju. Teraz wybrano dla niej elegancką kreację rodem z największych pokazów mody.

Karolina Owczarz

KSW 42 odbędzie się już w przyszły weekend, a dokładnie w sobotę. W sumie podczas imprezy obejrzymy dziewięć pojedynków, z czego dwie – z paniami w rolach głównych. Wśród bukmacherów faworytkami są Ariane Lipski oraz Paulina Raszewska (kurs 1.45 w Zakładach Bukmacherskich Fortuna!).

Paulina Raszewska
Paulina Raszewska

Transmisja z KSW 42 dostępna będzie w internecie oraz najlepszych sieciach kablowych w Polsce.

etoto bonus na mundial