już dwa razy przegrywała z Joanną Jędrzejczyk. Teraz, po tym jak Polka straciła tytuł mistrzowski, liczy, że spotkają się po raz trzeci. „Nienawidzimy się, chcę skopać jej tyłek!” – odważnie deklaruje zawodniczka!

Zawodniczka UFC o Jędrzejczyk: "Chcę skopać jej tyłek!"
Zawodniczka UFC o Jędrzejczyk: „Chcę skopać jej tyłek!”

Joanna Jędrzejczyk jeszcze w listopadzie ubiegłego roku mogła pochwalić się tytułem mistrzyni największej organizacji MMA na świecie. Niestety, po dwóch porażkach z Rose Namajunas jej notowania wyraźnie spadły, a swój wizerunek zmuszona jest odbudowywać w pojedynkach z teoretycznie słabszymi fighterkami.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Teraz o Joannie Jędrzejczyk przypomniała sobie Claudia Gadelha. Brazylijka przegrywała z JJ dwa razy, ale nie ukrywa, że to jej zupełnie nie zniechęca, gdyż nie czuje sympatii do Polki. Ba, używa nawet sformułowania, że jej nienawidzi.

„Między mną i Joanną to sprawa osobista. Nie lubimy się. Nienawidzimy się. Nawet pomimo tego, że nie jest już mistrzynią, nadal chcę z nią walczyć. Chcę ją uderzyć, skopać jej tyłek. Po prostu chcę tego, bo jej nie lubię” – mówi Gadelha.

Jędrzejczyk najbliższą walkę stoczy 28 lipca, a jej oponentką będzie Tecia Torres. Jak nasza reprezentantka poradzi sobie po dwóch porażkach z rzędu?

„Chcę zobaczyć, jak mentalnie Joanna poradzi sobie z tymi dwoma porażkami, bo sama lubi mentalnie łamać rywalki, co jest częścią jej gry. A teraz Rose złamała ją mentalnie, więc chcę zobaczyć, jak poradzi sobie z Tecią i innymi dziewczynami” – dodaje brazylijska zawodniczka.

Uważacie, że Jędrzejczyk powinna stoczyć kolejny pojedynek z Gadelhą?

Zawodniczka UFC o Jędrzejczyk: „Chcę skopać jej tyłek!”
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial