już dwa razy przegrywała z Joanną Jędrzejczyk. Teraz, po tym jak Polka straciła tytuł mistrzowski, liczy, że spotkają się po raz trzeci. „Nienawidzimy się, chcę skopać jej tyłek!” – odważnie deklaruje zawodniczka!

Zawodniczka UFC o Jędrzejczyk: "Chcę skopać jej tyłek!"
Zawodniczka UFC o Jędrzejczyk: „Chcę skopać jej tyłek!”

Joanna Jędrzejczyk jeszcze w listopadzie ubiegłego roku mogła pochwalić się tytułem mistrzyni największej organizacji MMA na świecie. Niestety, po dwóch porażkach z Rose Namajunas jej notowania wyraźnie spadły, a swój wizerunek zmuszona jest odbudowywać w pojedynkach z teoretycznie słabszymi fighterkami.

Teraz o Joannie Jędrzejczyk przypomniała sobie Claudia Gadelha. Brazylijka przegrywała z JJ dwa razy, ale nie ukrywa, że to jej zupełnie nie zniechęca, gdyż nie czuje sympatii do Polki. Ba, używa nawet sformułowania, że jej nienawidzi.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

„Między mną i Joanną to sprawa osobista. Nie lubimy się. Nienawidzimy się. Nawet pomimo tego, że nie jest już mistrzynią, nadal chcę z nią walczyć. Chcę ją uderzyć, skopać jej tyłek. Po prostu chcę tego, bo jej nie lubię” – mówi Gadelha.

Jędrzejczyk najbliższą walkę stoczy 28 lipca, a jej oponentką będzie Tecia Torres. Jak nasza reprezentantka poradzi sobie po dwóch porażkach z rzędu?

„Chcę zobaczyć, jak mentalnie Joanna poradzi sobie z tymi dwoma porażkami, bo sama lubi mentalnie łamać rywalki, co jest częścią jej gry. A teraz Rose złamała ją mentalnie, więc chcę zobaczyć, jak poradzi sobie z Tecią i innymi dziewczynami” – dodaje brazylijska zawodniczka.

Uważacie, że Jędrzejczyk powinna stoczyć kolejny pojedynek z Gadelhą?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here