Na oficjalnym kanale w serwisie YouTube organizacja KSW zamieściła kompilację dziesięciu najlepszych momentów łódzkiego KSW 42. Kogo zabrakło w zestawieniu, a kto wiedzie w nim prymat?

Wybrano TOP 10 gali KSW 42! [VIDEO]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Na gali KSW 42 byliśmy świadkami wielu zaciętych pojedynków, ładnych akcji w stójce i w parterze. Niektórzy faworyci zawiedli, między innymi Michał Materla, który przegrał ze Scottem Askhamem oraz „Juras”, który postanowił nie wychodzić do drugiej rundy. Udany debiut zaliczyła natomiast Karolina Owczarz. Dziennikarka Polsatu Sport wygrała z faworyzowaną Pauliną Raszewską, co zresztą możecie zobaczyć w poniższym materiale wideo przygotowanym przez Konfrontację Sztuk Walki.

Wśród najlepszych akcji ostatniego KSW nie mogło też zabraknąć fragmentów walki main eventu, czyli Tomasza Narkuna z Mamedem Khalidovem. Nie tylko jednak zwycięzca całego starcia popisał się ładnymi zagraniami, co najlepiej obrazuje właśnie opisywana kompilacja.

W filmie podsumowującym KSW 42 znalazło się też miejsce dla zapowiedzi KSW 43, które odbędzie się już 14 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia. Nie znamy jeszcze, co prawda, połowy głównych bohaterów tej imprezy, ale już teraz można obejrzeć tych, którzy będą grali pierwsze skrzypce, na czele z Damianem Janikowskim.

Która walka podczas KSW 42 najbardziej przypadła wam do gustu, a która z nich zawiodła was po całej linii? Z pewnością wyjątkowo udanego występu na zaliczyła chociażby mistrzyni KSW Ariane Lipski, chociaż udało jej się obronić pas, tak więc wykonała w stu procentach swój cel minimum na galę w Atlas Arenie.

etoto bonus na mundial