Marcin Wrzosek nie będzie mógł wystąpić podczas czerwcowego KSW 44. Miejsce zawodnika zajął Marian Ziółkowski, dla którego będzie to pierwsza walka dla federacji Lewandowskiego i Kawulskiego.

Wrzosek nie wystąpi na KSW 44!
Wrzosek nie wystąpi na KSW 44!

Kibice ostrzyli zęby na rewanżowe starcia Wrzoska z Kleberem Koike Erbstem, jednak ze względu na kontuzję mięśnia piersiowego Polaka walka została odwołana. Japończyk o brazylijskich korzeniach wystąpi, mimo to, w Ergo Arenie, ale jego rywalem będzie debiutujący dla KSW, Marian Ziółkowski.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Ziółkowski ma 27 lat. W ostatnich pięciu walkach wygrywał aż czterokrotnie. Jego rekord wynosi 19 zwycięstw i 6 porażek. Warto podkreślić, że zawodnik nie po raz pierwszy będzie mierzył się z wymagającym rywalem. Ostatnio już w pierwszej rundzie znokautował byłego mistrza KSW, Romana Szymańskiego.

Mimo że nowy gracz w karcie walk KSW 44 walczył dokładnie sześć dni temu, przyjął wyzwanie rzucone mu przed włodarzy największej polskiej organizacji MMA. Zadania nie będzie miał jednak łatwego, gdyż przyjdzie mu zmierzyć się z ostatnim pogromcą Artura Sowińskiego.

Pojedynek odbędzie się w umówionym limicie wagowym do 68 kilogramów.

Konfrontacja Sztuk Walki 44 odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie. Main eventem będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Bilety można znaleźć za pośrednictwem internetu. Przed galą koniecznie sprawdźcie też KSW 44 stream!

Co sądzicie o Ziółkowskim? Uważacie, że podjął dobrą decyzję, decydując się na debiut w KSW kilka tygodni po ostatnio stoczonej walce?

etoto bonus na mundial