Tecia Torres będzie kolejną rywalką Joanny Jędrzejczyk. Była mistrzyni UFC z Polski wróci do oktagonu 28 lipca. Starcie odbędzie się w Calgary.

Wiemy, z kim i kiedy stoczy kolejną walkę Jędrzejczyk!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Zawodniczka z Olsztyna ma na koncie dwie porażki w UFC z rzędu. Obu doznała w pojedynkach z Rose Namajunas. Najpierw, w listopadzie, straciła na jej rzecz pas mistrzowski, a następnie nie udało jej się go odzyskać, przegrywając na punkty po pięciu zaciętych rundach.

Nie ma co ukrywać, że JJ przeżywa obecnie trudne chwile. Włodarze Ultimate Fighting Championship postanowili dać jej szansę na odbudowanie reputacji. Jędrzejczyk ma wystąpić na gali UFC 20 on FOX w Calgary, która zaplanowana jest na 28 lipca tego roku. Rywalką olsztynianki będzie Amerykanka, Tecia Torres.

Najbliższa oponentka naszej rodaczki poniosła w karierze zawodowej jedynie dwie porażki. Dla UFC walczy od 2014 roku. Na swojej drodze spotykała, między innymi, Julianę Limę czy Michelle Waterson. Mimo że tego nazwiska niektórzy mogli nie kojarzyć, trzeba przyznać, że będzie to naprawdę solidna przeciwniczka dla Polki.

Kogo jeszcze zobaczymy podczas imprezy w Calgary? Pełna karta walk nie została jeszcze ujawniona, ponieważ do gali pozostało jeszcze sporo czasu. Wiadomo jednak, że w main evencie dojdzie do pojedynku byłego mistrza UFC Jose Aldo z Jeremym Stephensem.

Jak oceniacie szansę Polki w starciu z Torres? Uważacie, że uda jej się wygrać czy po raz kolejny będzie musiała uznać wyższość przeciwniczki?

etoto bonus na mundial