KSW 42 już w marcu w łódzkiej Atlas Arenie, natomiast kolejna gala zostanie zorganizowana… we Wrocławiu. Konfrontacja Sztuk Walki wraca do tego miasta po niemal pięciu latach przerwy! 

Wiemy już, gdzie odbędzie się gala KSW 43!

KSW 43 we Wrocławiu

Kolejna gala odbędzie się w słynnej Hali Stulecia. Wybór był dość oczywisty, gdyż to właśnie ten obiekt gościł wojowników MMA około pięć lat temu, podczas ostatniego wrocławskiego KSW. Kilka dni temu Maciej Kawulski, współwłaściciel federacji, zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie właśnie w tej hali. Już wtedy pojawiły się pierwsze spekulacje o szczegółach KSW 43.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Waldemar Kasta mógłby pójść do pracy z buta! Czy Wrocław się już za nami stęsknił⁉️

Publié par Maciej Kawulski sur mardi 6 février 2018

Kto wystąpi na KSW 43?

Na razie nie wiemy, kto dokładnie wystąpi na KSW 43, ale prawdopodobnie dowiemy się tego już za kilka tygodni. Organizatorzy z pewnością dopinają fight card na ostatni guzik, tym bardziej, że wydarzenie zaplanowane jest już na kwiecień, a nie kolejne miesiące.

Wiadomo na pewno, że we Wrocławiu nie wystąpią, tak jak w 2007 roku, Łukasz Jurkowski oraz Mamed Khalidow. Obaj mają bowiem walczyć na KSW 42, która już 3 marca w Łodzi w Atlas Arenie.

Walka wieczoru

🚨 KSW wraca po latach do kolejnego miasta! 🚨Po prawie pięciu latach znów zawitamy do Hali Stulecia we Wrocławiu.Już…

Publié par KSW sur vendredi 9 février 2018

Fani mają już pierwsze typy na wrocławski main event. Patrząc na ostatnie doniesienia medialne, wiele wskazuje na to, że na KSW 43 zobaczymy, między innymi, Philipa De Friesa, weterana UFC, który niedawno podpisał kontrakt z polską organizacją. Niewykluczone, iż kolejnej walki doczekają się też fani „Popka”, który niedawno spotkał się wraz z trenerem z przedstawicielami największej polskiej federacji mieszanych sztuk walki.

KSW 42 transmisja

Już ruszyła przedsprzedaż biletów na wrocławskie KSW. Zanim jednak to nastąpi, warto skupić się na zbliżającym się evencie. Jeżeli chcecie zobaczyć go na żywo przez internet, korzystajcie tylko z bezpiecznych i sprawdzonych streamów! Pamiętajcie, by nie kupować przysłowiowego „kota w worku”. Większość transmisji z tego wydarzenia to po prostu jedno wielkie oszustwo, mające na celu wyłudzenie pieniędzy od naiwnych miłośników sportów walki!

etoto bonus na mundial

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here