Przedstawiciele federacji Fight Exclusive Night ogłosili, kiedy i w jakim mieście odbędzie się 21. gala FEN. Fani mieszanych sztuk walki z Wrocławia powinni być zadowoleni!

Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się kolejna gala FEN!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Po jubileuszowej, udanej gali o numerze 20 i tytule „Next Level”, federacja Fight Exclusive Night nie planuje spoczywać na laurach. Prezes organizacji już ogłosił, gdzie odbędzie się następna impreza. Co ciekawe, początkowo planowano zorganizować ją dzień później, jednak ostatecznie plany lekko zmodyfikowano. A dlaczego? Wszystko przez finał… piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Oglądalność piłki nożnej w Polsce jest na tyle duża, że żadna, nawet największa, federacja MMA w naszym kraju nie zdecydowałaby się na konkurowanie z pojedynkiem o puchar największego międzyklubowego turnieju piłkarskiego. Decyzja władz FEN nie powinna zatem nikogo dziwić.

– Pierwotnie gala miała się odbyć 26 maja i tylko ten termin w ciągu tego weekendu wchodził w grę. Kolidowało to z finałem Ligi Mistrzów, ale zdawaliśmy sobie z tego sprawę. Pojawiła się możliwość przesunięcia gali na piątek, więc skorzystaliśmy z tego. Zapraszam wszystkich do Hali Orbita w piątek, 25 maja – mówi Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Oficjalna grafika gali FEN 21
Oficjalna grafika gali FEN 21

Pełna karta walk gali FEN 21 nie jest jeszcze znana, ale kibice mogą już zapoznać się z pierwszymi nazwiskami. Na pewno w Hali Orbita zobaczymy w walce o pas mistrzowski Wojciecha Wierzbickiego. Zapowiedziano już także występy Marcina Sianosa, Marcina Zontka, Tymoteusza Łopaczyka i Mateusza Głąba.

Wrocław będzie w kwietniu gospodarzem gali KSW 43. W tym mieście nikt więc nie powinien w najbliższym czasie narzekać na brak emocji.

etoto bonus na mundial