Fedor Emelianenko odniósł efektowne zwycięstwo podczas gali Bellator 198. Jeden z najbardziej znanych zawodników MMA na świecie potrzebował na wygranie walki zaledwie 48 sekund!

Wielki powrót Fedora. Wygrał w 48 sekund! [CAŁA WALKA]

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Bukmacherzy nie byli przekonani co do aktualnej formy Fedora. Legenda MMA nie była stawiana w gronie faworytów imprezy Bellator 198. Trudno się dziwić, patrząc na statystyki „Ostatniego Cara” oraz fakt, że w sobotę miał zmierzyć się z byłym zawodnikiem UFC, Frankiem Mirem.

41-latek z Rosji wszedł do oktagonu niezwykle zmobilizowany. Od samego początku walki nie bał się stanąć do otwartej walki. Obaj zawodnicy już po kilku sekundach posyłali w swoim kierunku mocne ciosy i to właśnie jeden z nich wymierzony przez Fedora położył na deski byłego posiadacza pasa mistrzowskiego Ultimate Fighting Championship.

Dzięki swojemu sobotniemu zwycięstwu Fedor Emelianenko zapewnił sobie występ w półfinale turnieju wagi ciężkiej organizowanej przez federację Bellator. Kolejne wyzwanie wcale nie będzie dla niego najłatwiejsze, ponieważ zmierzy się z Chaelem Sonnenem, który także ma za sobą przygodę w UFC.

37 wygrana w karierze Rosjanina to dobra wiadomość dla jego fanów, którzy w ostatnim czasie mieli powody do niepokoju. W chwili obecnej nie wiadomo, jak długo zawodnik będzie chciał występować w oktagonie. Patrząc na jego występ z tego weekendu, trudno nie oprzeć się pokusie, iż zapomniał już o swoich gorszych chwilach.

etoto bonus na mundial