Michał Materla poznał swojego rywala, z którym przyjdzie mu zmierzyć się podczas KSW 44. Informacja jest jeszcze nieoficjalna, ale prawdopodobnie już wkrótce zostanie potwierdzona!

Wiadomo, z kim Materla zmierzy się na KSW 44!
Wiadomo, z kim Materla zmierzy się na KSW 44!

Najbliższym oponentem Michała Materli będzie Martin Zawada. Dla Niemca urodzonego w Polsce będzie to pierwsza okazja na pokazanie się publiczności po zwycięstwie z Łukaszem Jurkowskim. Były zawodnik występujący w przeszłości dla takich federacji jak M-1 Global oraz German MMA Championship ma na koncie 28 wygranych oraz 14 przegranych.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Postaci, z którą zmierzy się popularny „King Kong”, nie trzeba nikomu przedstawiać. Materla to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Pierwotnie miał nie występować na KSW 44, jednak dostał się do karty walk po kontuzji Borysa Mańkowskiego.

Materla ma wiele do udowodnienia zarówno sobie, jak i swoim fanom. Fighter ostatnio przegrał ze Scottem Askhamem. I chociaż wcześniej odnotował serię trzech zwycięstw pod rząd, niespodziewaną porażką zawiódł wielu swoich zwolenników.

Kto jeszcze wystąpi na KSW 44? W walce wieczoru zobaczymy pojedynek Mariusza Pudzianowskiego i Karola Bedorfa. Ergo Arena gościła będzie również Tomasza Oświecińskiego, Filipa Wolańskiego oraz Marcina Wrzoska.

Gala KSW 44 odbędzie się 9 czerwca w Trójmieście. Początek zaplanowany jest na godzinę 20. Impreza transmitowana będzie w internecie oraz w najlepszych sieciach kablowych dostępnych w naszym kraju. Dostęp do KSW 44 PPV to koszt rzędu 40 PLN!

Wiadomo, z kim Materla zmierzy się na KSW 44!
5 (100%) 1 vote
etoto bonus na mundial