Doświadczony zawodnik MMA Philip De Fries podpisał umowę z polską federacją KSW. 31-latek ma za sobą wygrane, między innymi, z Olim Thompsonem oraz Jamesem Thompsonem!

Weteran UFC podpisał kontrakt z KSW!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Nowa twarz KSW będzie prezentowała się kibicom w walkach w wadze ciężkiej. Na razie nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat jego przyszłości na polskiej scenie MMA. Wiadomo, że za kilka tygodni mamy poznać więcej informacji.

Philip De Fies jest 31-letnim mieszkańcem Wielkiej Brytanii. Znany jest na całym świecie głównie ze względu na dobry styl walki w parterze. W swojej karierze wygrywał 14 razy i to aż 11 przez duszenie lub założoną dźwignię.

Ostatni raz popularnego „F-11” mogliśmy oglądać w akcji podczas gali Bellator MMA. Zawodnikowi wystarczyły wówczas dwie minuty, by rozprawić się z Jamesem Thompsonem. Pojedynek odbył się pod koniec minionego roku.

Podpisanie umowy z KSW odbyło się w dość… swobodnej atmosferze. Federacja udostępniła zdjęcie zawodnika z kontraktem, na którym De Fies siedzi na kanapie w samych bokserkach.

Delighted to sign with KSW . Hopefully get to announce opponent soon

Publié par Philip De Fries sur jeudi 8 février 2018

Pierwsza walka Philipa De Friesa dla KSW odbędzie się jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

Najbliższe KSW, czyli KSW 42, zaplanowano na 3 marca 2018 roku. Wydarzenie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie. Gdzie obejrzeć KSW 42 w internecie?

etoto bonus na mundial