Piotr Strus nie zawiódł swoich kibiców i odniósł kolejne zwycięstwo w ACB. Polak pozostaje niepokonany w oktagonie rosyjskiej federacji i marzy o tym, by wziąć udział w walce o pas mistrzowski!

Ważne zwycięstwo Polaka w federacji ACB! [VIDEO]
Ważne zwycięstwo Polaka w federacji ACB! [VIDEO]
Były zawodnik KSW w ostatnim pojedynku zmierzył się z Fernando Gonzalezem reprezentującym Stany Zjednoczone. Rywal polskiego fightera to niezwykle doświadczona postać z ponad 40 walkami na koncie. Tym razem to jednak nie długość stażu miała znaczenie. Było to widać od samego początku, gdyż to Strus kontrolował przebieg starcia w momencie, gdy tylko sędzia dał sygnał do rozpoczęcia.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W drugiej i trzeciej rundzie przewaga Polaka wydawała się dość wyraźna. Nieco innego zdania byli sędziowie, którzy w karcie punktowej jedną część walki zapisali na konto Gonzaleza. Kibice niekoniecznie zgadzają się z takim werdyktem, jednak najważniejsze wydaje się to, że Strus odniósł kolejne zwycięstwo i może spokojnie zacząć szykować się d kolejnego pojedynku.

Od momentu przejścia do ACB polski zawodnik jeszcze nie odnotował porażki. Teraz deklaruje, że jest gotowy na walkę z Albertem Duraevem, który jest posiadaczem pasa mistrzowskiego kategorii średniej. Czy do takiego starcia rzeczywiście dojdzie? Na tę chwilę trudno odpowiedzieć na to pytanie, chociaż nie mamy wątpliwości, że taki pojedynek z udziałem naszego reprezentanta byłby prawdziwym hitem!

Poniżej znajdziecie całą walkę Strusa z Gonzalezem:

Ważne zwycięstwo Polaka w federacji ACB! [VIDEO]
Oceń
etoto bonus na mundial