Do gali KSW 44 coraz mniej czasu, dlatego nic dziwnego, że jej organizatorzy odsłaniają kolejne karty. W dniu dzisiejszym dowiedzieliśmy się, że w Ergo Arenie dojdzie do pojedynku dwóch debiutantów w Konfrontacji Sztuk Walki.

Walka dwóch debiutantów na KSW 44
Walka dwóch debiutantów na KSW 44

Występ 9 czerwca będzie ważny przede wszystkim dla Sebastiana Przybysza, który w Ergo Arenie będzie miał okazję zaprezentować się własnej publiczności. Zawodnik z klubu Mighty Bulls Gdynia ma za sobą serię dwóch wygranych z rzędu (jedna przez nokaut, a druga przez poddanie) i z całą pewnością nie będzie chciał tej serii przerywać w debiucie dla federacji KSW.

W pojedynku dwóch nowych twarzy Konfrontacji Sztuk Walki wystąpi również Dawid Gralka. 28-latek z Łodzi specjalizuje się w zakładaniu dźwigni. Jego rekord to 6 wygranych i 1 porażka. Do tej pory aż czterokrotnie zaliczał zwycięstwa przed czasem. Chcąc zaistnieć w największej polskiej federacji, na pewno będzie musiał zaprezentować się z dobrej strony.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

KSW 44 odbędzie się 9 czerwca. Znamy już całkiem sporo nazwisk, które pojawiają się podczas tego wydarzenia. Poza Mariuszem Pudzianowskim, Karolem Bedorfem i Tomaszem Oświecińskim w Ergo Arenie zobaczymy w akcji również Michała Materlę, Paula Redmonda oraz Marcina Wrzoska.

KSW 44 stream dostępny będzie na oficjalnej stronie Konfrontacji. Dostęp do transmisji można wykupić także u operatora telewizji kablowej. Cena „wejściówki” to 40 PLN.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here