Po blisko dwuletniej przerwie największa organizacja MMA na świecie wraca do Hamburga! Przedstawiciel UFC zapowiedział właśnie niemiecką galę, która odbędzie się już 22 lipca!

UFC wraca do Hamburga!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

 

Najbardziej znana organizacja MMA na świecie ponownie zagości w The Barclaycard Arena już 22 lipca tego roku. Karta walk tej imprezy jeszcze nie jest znana, ale przedstawiciele UFC zapowiadają, że ściągną do Niemiec nie tylko gwiazdy światowego formatu, ale także kilku obywateli Niemiec, mających przyciągnąć jeszcze większą rzeszę miłośników mieszanych sztuk walki.

Jak podają zagraniczne media branżowe, powołując się na wiarygodne źródła, podczas niemieckiego UFC obejrzymy w akcji Jarjisa Danho w kategorii ciężkiej oraz Jessina Ayari’ego i Petera Sobottę w kategorii półciężkiej.

– Nasi niemieccy fani pokazują nam za każdym razem, że MMA to sport, który kochają. Po sukcesie gali w 2016 roku wiemy, że Hamburg miło przywita nas jak i naszych zawodników, a my postaramy się uczynić wszystko, aby 22 lipca dać fanom jeszcze większe i lepsze widowisko – powiedział David Shaw, piastujący funkcję dyrektora UFC.

Przypominamy, że podczas najbliższego, kwietniowego, UFC zobaczymy w akcji dwie polskie zawodniczki, Joannę Jędrzejczyk i Karolinę Kowalkiewicz.

etoto bonus na mundial