Już 7 kwietnia dojdzie do rewanżu pomiędzy Joanną Jędrzejczyk a Rose Namajunas. W oficjalnej zapowiedzi starcia, zatytułowanym „Nie tym razem”, Polka daje jasno do zrozumienia, że podczas UFC 223 nie da swojej rywalce żadnych szans! 

UFC 223. Oficjalna zapowiedź walki Joanny Jędrzejczyk

Ubiegłoroczna porażka Jędrzejczyk i strata pasa mistrzowskiego była jedną z największych sensacji w MMA i to nie tylko w Polsce, ale także i całym świecie. Zawodniczka z Olsztyna doznała porażki z Rose Namajunas, której, mimo jej ostrych zapowiedzi, nikt nie dawał większych szans przed samym starciem.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Organizatorzy UFC dość szybko postanowili przygotować rewanżową walkę Jędrzejczyk z jej pogromczynią. Czy Polka wykorzysta swoją szansę i powróci na tron? Pewne jest jedno, jeżeli jej się to nie uda, w najbliższym czasie będzie musiała stoczyć kilka pojedynków, by poprawić swoją reputację, by ponownie zostać bohaterką jakiegoś pojedynku o pas największej organizacji MMA na naszym globie.

Joanna Jędrzejczyk przygotowuje się do najbliższej walki, jak do żadnej innej. Nie ukrywa, że jest bardzo zmotywowana i zrobi wszystko, by odzyskać pas. Oczywiście, jej rywalka z zapowiedzi Polki nic sobie nie robi – planuje ponownie rozstrzygnąć starcie na swoją korzyść i udowodnić, że ostatnie zwycięstwo nie było wynikiem przypadku.

Zobaczcie, jak polska mistrzyni przygotowuje się do UFC 223:

Instagramowa riposta treningowa Rose Namajunas również robi dobre wrażenie. Widać w zawodniczce chęci do obrony tytułu i ambicję na najwyższym poziomie.

@grrrl_clothing @austinarreguin #ufc223

A post shared by Rose Namajunas (@rosenamajunas) on

Która z pań będzie mogła zaznaczyć w kalendarzu 7 kwietnia jako szczęśliwą datę? Czas pokaże! Pozostaje nam trzymać kciuki za Polkę i liczyć na to, że wkrótce znów będziemy mogli chwalić się rodaczką będącą mistrzynią UFC!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here