Już w ten weekend czeka nas starcie rewanżowe pomiędzy Rose Namajunas a Joanną Jędrzejczyk. Bez wątpienia jest to w Polsce najbardziej wyczekiwany pojedynek w kobiecym MMA tego roku. Sprawdźcie, kto jest faworytem najbliższej gali UFC według bukmacherów! 

UFC 223. Kursy bukmacherskie na rewanż Namajunas vs. Jędrzejczyk!

UFC 223. Kto z kim walczy?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Podczas gali UFC 223 zobaczymy pokaźną liczbę walk. Tradycyjnie już przygotowano dla nas kartę pojedynków przedwstępnych, wstępnych oraz głównych. Warto przypomnieć, że 7 kwietnia zobaczymy w akcji nie tylko Joannę Jędrzejczyk, ale także Karolinę Kowalkiewicz. Poniżej przedstawiamy wam szczegółową rozpiskę wszystkich pojedynków, jakie będzie można obejrzeć podczas najbliższego UFC.

UFC 223 FIGHT CARD:

Tony Ferguson – Khabib Nurmagomedov
Rose Namajunas – Joanna Jędrzejczyk
Renato Moicano – Calvin Kattar
Michael Chiesa – Anthony Pettis
Al Iaquinta – Paul Felder

Karta wstępna:

Karolina Kowalkiewicz – Felice Herrig
Ray Borg – Brandon Moreno
Joe Lauzon – Chris Gruetzemacher
Evan Dunham – Olivier Aubin-Mercier

Karta przedwstępna:

Alex Caceres – Artem Lobov
Bec Rawlings – Ashlee Evans-Smith
Devin Clark – Mike Rodriguez
Zabit Magomedsharipov – Kyle Bochniak

Typy na UFC 223

Legalni bukmacherzy w Polsce podali już typy na zbliżającą się galę w Nowym Jorku. Bez wątpienia można uznać, że faworytką swojego pojedynku jest Karolina Kowalkiewicz. Kurs na Polkę wynosi dokładnie 1,47, natomiast na jej rywalkę – 2,50! Co to oznacza dla osoby, która nie interesuje się zakładami bukmacherskimi na co dzień? Przede wszystkim to, iż zarówno bukmacher, jak i większa część kibiców uważają za bardziej prawdopodobne zwycięstwo naszej rodaczki. Kursy mogą się jeszcze zmieniać – wszystko zależy od popularności konkretnego typu.

To, co jednak najbardziej interesuje miłośników MMA w przypadku UFC 223, to pojedynek Namajunas kontra Jędrzejczyk. I w tym przypadku już o wyraźnej faworytce nie można mówić. Co prawda, to na naszą zawodniczkę kurs wynosi nieco mniej, ale wśród kibiców ani firm bukmacherskich nie widać pewności co do tego typu.

Typy na UFC 223
Typy na UFC 223

W chwili publikowania naszego materiału na Rose Namajunas kurs wynosił nieco poniżej 2 złotych, a na Jędrzejczyk oscylował w granicach 1,70. Jak widać, różnica wynosi niecałe 30 groszy.

Gdzie obstawiać walki UFC? 

Wszystkie walki dostępne w karcie walk UFC 223 można typować niemal we wszystkich firmach bukmacherskich w Polsce, między innymi, na www.LvBET.pl. Do złożenia zakładu wymagane jest darmowe konto, które można założyć przez internet dosłownie w kilka chwil.

Przypominamy, że zbliża się także kolejna Konfrontacja Sztuk Walki. Typy na KSW 43 są już od pewnego czasu dostępne i z pewnością warto do nich zajrzeć, szczególnie, że gala odbędzie się już w połowie kwietnia. Miejsce imprezy? Hala Stulecia we Wrocławiu, a w walce wieczoru nie kto inny jak Damian Janikowski!

A która z pań, waszym zdaniem, będzie mogła po UFC 223 cieszyć się z posiadania pasa mistrzowskiego, Namajunas czy Jędrzejczyk?


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

etoto bonus na mundial