Nie udał się Joannie Jędrzejczyk rewanż nad amerykańską zawodniczką Rose Namajunas. Polka nie odzyskała pasa mistrzowskiego federacji UFC, jednak stoczyła z rywalką bój na pełnym dystansie i przegrała dopiero na punkty.

UFC 223. Jędrzejczyk ponownie nie dała rady Namajunas! [VIDEO]

Chociaż typy na UFC 223 wskazywały na to, że to Jędrzejczyk będzie faworytką starcia, ostatnie notowania obu zawodniczek dawały kibicom jasno do zrozumienia, że Namajunas wcale nie stoi na przegranej pozycji. Polka przed walką zapowiadała, że odzyska pas i wróci na fotel mistrzyni. Po raz kolejny jednak musiała uznać wyższość Amerykanki.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Zawodniczki w nocy z soboty na niedzielę rozegrały aż pięć rund. Namajunas postawiła przede wszystkim na walkę w stójce i ataki pięściami, natomiast Jędrzejczyk konsekwentnie chciała poradzić sobie z rywalką kopnięciami w uda.

Sędziowie w werdykcie przyznali zawodniczce z Olsztyna tylko jedną część pojedynku, tak więc można powiedzieć, że zwycięstwo Namajunas było wyraźne. Jędrzejczyk, słysząc, że nie odzyskała pasa, nie kryła swojego niezadowolenia, jednak pogratulowała rywalce. Trzeba przyznać, że obie panie pokazały się podczas tej gali z bardzo dobrej strony, a ich starcie było godne walki o pas mistrzowski.

Wiadomo, że po UFC 223 sytuacja Jędrzejczyk w największej organizacji MMA bardzo się zmieni. Polce z pewnością nie będzie w najbliższym czasie dane walczyć w głównych eventach, a co za tym idzie – jej zarobki nie będą już stały na tak samo wysokim poziomie. Trudno powiedzieć, jaką decyzję podejmie teraz JJ. Być może jej rozpoznawalność w Polsce wykorzystają włodarze KSW i zorganizują Jędrzejczyk jakąś ciekawą walkę w naszym kraju?

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here