Marcin Tybura odniósł trzecią porażkę w walce dla organizacji UFC. Polski wojownik przegrał przez nokaut w 3. rundzie pojedynku z Derrickiem Lewisem. Walka odbyła się podczas grali UFC Fight Night 126.

Tybura znokautowany na UFC Fight Night 126!

Ciężki początek

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Walka nie zaczęła się najlepiej dla Tybury. Przeciwnik naszego rodaka od początku postawił ciężkie warunki, sprowadzając go do parteru i okładając ciosami. Kiedy Polakowi udało się przetrwać pierwsze natarcie, chwilę później nadeszło drugie. To, na szczęście, również nie zakończyło się przerwaniem pojedynku przez sędziego, chociaż były momenty, w których koniec walki wydawał się tylko kwestią kilku sekund.

Przewaga zakończona porażką

Druga runda wyglądała zupełnie inaczej, niż pierwsze 5 minut. Tybura powalił Amerykanina, a później w parterze starał się jak najczęściej punktować. Nie trzeba było być ekspertem, by stwierdzić, że to starcie należało do zawodnika z Uniejowa.

Niespodziewany nokaut

Derrick Lewis w ostatniej rundzie skutecznie zaskoczył Polaka w oktagonie. Tybura najpierw otrzymał solidny cios, a chwilę później nie poradził sobie z serią wymierzoną w jego stronę. Sędzia ostatecznie zdecydował się przerwać walkę, co oznacza trzecią porażkę Polaka w UFC oraz drugą z rzędu.

Przegrana z Lewisem z pewnością obniży noty Tybury. Mimo jego zwycięstw z Andriejem Arłowskim czy Viktorem Pestą, obecnie nie ma raczej większych szans na wystąpienie w pojedynku z jakimś znanym, cenionym oponentem.

Zupełnie w innym nastroju po ostatniej walce może być Lewis. Wiele mówi się o tym, iż UFC może wkrótce zorganizować z nim elektryzującą walkę w wadze ciężkiej!

etoto bonus na mundial