Joanna Jędrzejczyk po nieudanym rewanżu nad Rose Namajunas wylądowała wczoraj na Okęciu w Warszawie. Tuż po powrocie do kraju udzieliła wywiadu, którym rozpętała kolejną burzę wokół własnej osoby!

Trener Namajunas ostro o Jędrzejczyk. "Nie podała nam ręki!"

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Podczas UFC 223 doszło do rewanżu pojedynku mistrzowskiego pomiędzy Rose Namajunas a Joanną Jędrzejczyk. Dla Polki była to szansa na odzyskanie utraconego w listopadzie pasa mistrzowskiego. Mimo że nasza rodaczka dzielnie walczyła i stoczyła z rywalką pięciorundowy pojedynek, sędziowie przyznali zwycięstwo Amerykance.

Zawodniczka z Olsztyna nie może pogodzić się z kolejną porażką. W wielu wywiadach podkreślała, że została skrzywdzona przez osoby wydające werdykt. Na potwierdzenie swoich racji bardzo często przytacza statystyki z karty sędziowskiej, na której wyraźnie widać, że to właśnie ona zadała więcej ciosów.

W wywiadzie udzielonym portalowi InTheCage JJ przyznała, że trener Namajunas przyznał po ostatniej walce, iż to właśnie Polce należało się zwycięstwo. Postanowiono sprawdzić wiarygodność tej wypowiedzi. Na odpowiedź szkoleniowca mistrzyni UFC nie trzeba było długo czekać.

– „Nawet nie chciała podać nam ręki! Jak może mówić, że powiedzieliśmy jej, że wygrała? Przy pierwszej walce twierdziła, że Pat (narzeczony Rose Namajunas) mówił o niej złe rzeczy, a teraz to? Jedyne, co mam jej do powiedzenia to: SZACUNEK!” – napisał Trevor Wittman na swoim profilu na Twitterze.

Według Jędrzejczyk, sędziowie wybrani do jej walki na UFC 223 byli zbyt mało doświadczeni. Również w tej kwestii opinie ekspertów nie są zbyt przychylne dla Polki.

– Chris Lee (283 walki) i Glenn Trowbridge (231 walk) to dwaj z czterech najbardziej doświadczonych sędziów punktowych w UFC. Dave Tirelli również sędziuje w UFC od 2010 roku. Trudno zarzucić komisji w NY, że dobrała do walki Namajunas vs Jędrzejczyk 2 niedoświadczonych sędziów” – twierdzi Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW.

etoto bonus na mundial