Tomasz Narkun, który na KSW 42 pokonał w main evencie Mameda Khalidova, nadal nie ma podpisanej nowej umowy z federacją. Czy to oznacza, że „Żyrafa” w  najbliższym czasie będzie walczył dla innej organizacji? 

Tomasz Narkun pożegna się z KSW?

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Narkun jest obecnie niezwykle rozchwytywanym zawodnikiem i trudno się dziwić. Podczas łódzkiego KSW pokonał niepokonanego od ośmiu lat Czeczena z polskim paszportem. „Żyrafa” nie była stawiana w roli faworyta przez bukmacherów, jednak to właśnie on schodził zwycięsko z oktagonu i to zwyciężając przed czasem.

Jak się okazuje, przyszłość Narkuna w KSW wcale nie jest tak pewna, jak mogłoby się to wydawać. Kibice zacierają ręce, wyczekując na rewanż zawodnika z Mamedem Khalidovem, ale na razie nie wiadomo, czy do takiego starcia w ogóle może dojść. Dlaczego? Bo Narkun nadal nie ma podpisanej żadnej umowy, a więc jest wolnym zawodnikiem.

Sam zainteresowany nie ukrywa, że jego osobą interesuje się wiele federacji, chociaż trudno się spodziewać, by jakaś z Polski zaproponowała mu lepsze warunki, niż Kawulski i Lewandowski.

– W tym momencie jestem zawodnikiem bez kontraktu, będziemy rozmawiać o nowej umowie. Jeśli dostanę odpowiednią stawkę, mogę podpisywać ją nawet jutro. Ciągle się pojawiają jakieś nowe propozycję z innych organizacji. Mój styl walki i potyczki słowne z rywalami podobają się wielu organizacjom. Próbują mnie przekonać do odejścia – powiedział Narkun w rozmowie z portalem „Polska The Times”.

Mimo że istnieją teoretyczne szanse na to, iż Narkun pożegna się z KSW, sam zawodnik raczej nie ma wątpliwości co do swoich planów na najbliższą przyszłość.

– „Niestety dla wszystkich innych w KSW czuję się dobrze i obecnie nie widzę potrzeby opuszczenia tej federacji” – dodaje fighter.

Z kim najchętniej widzielibyście Tomasza Narkuna w akcji podczas KSW? Chcielibyście zobaczyć rewanż pojedynku „Żyrafy” z Khalidovem?

etoto bonus na mundial