Tomasz Babiloński, właściciel Babilon MMA, zdradził Polskiej Agencji Prasowej plany na ten rok. Jak się okazuje, w tym roku kibice będą mogli obejrzeć nawet 5 gal zorganizowanych przez tę organizację! 

Tomasz Babiloński zdradza plany na przyszłość

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Babiloński zdradził, że na zasadach MMA odbędzie się około pięć gal. Zarządcy federacji postanowili nie łączyć mieszanych sztuk walki z boksem, tak więc wydarzenia za każdym razem będą organizowane w konkretnej formule.

– „Na 2018 rok zaplanowaliśmy cztery-pięć gal MMA i trzy-cztery bokserskie. Postanowiliśmy, że raczej nie będziemy łączyć dyscyplin, bo klatka to klatka, a ring to ring. Mojemu sercu zawsze bliskie będzie pięściarstwo, byłem i zawodnikiem, i trenerem, ale chcę bardziej postawić na sztuki walki” – wyjaśnia Babiloński.

Mimo że Babiloński wywodzi się z boksu, w najbliższej przyszłości chce skupić się głównie na MMA. Najbliższa gala organizowana przez tego pana odbędzie się w Radomiu tuż po KSW 42.

Na Babilon MMA 3 w main evencie obejrzymy Szymona Kołeckiego z Łukaszem Borowskim. Fight card nie jest jeszcze skompletowany, ale z dnia na dzień jest wzbogacany o kolejne nazwiska.

– „Chcę bardziej zająć się MMA, za półtora miesiąca w Radomiu kibice obejrzą 10 walk. W tym sporcie jest więcej zawodników, środowisko nie jest tak podzielone jak w boksie. Oczywiście pięściarstwo będzie dla mnie zawsze ważne, tym bardziej, że w tym roku odbędą się dziesiąte edycje gal w Międzyzdrojach i w kopalni soli w Wieliczce. Szykuję coś specjalnego na jubileusze” – dodaje Babiloński.

Babilon MMA 3: Oniszczuk i Celiński zmierzą się w RadomiuKamil Oniszczuk (4-0) i Paweł Celiński (3-3) dołączyli do…

Publié par Babilon MMA sur jeudi 22 février 2018

Ambitne plany na 2018 rok ma także Konfrontacja Sztuk Walki. Maciej Kawulski potwierdził ostatnio, że razem z Martinem Lewandowskim chcą zorganizować pięć imprez pod egidą KSW.

etoto bonus na mundial