Akop Szostak będzie jedną z gwiazd gali KSW 45 na londyńskim stadionie Wembley. Znany trener wskazał, z kim chciałby zmierzyć się w swoim debiucie dla Konfrontacji Sztuk Walki.

To z nim Szostak zmierzy się na KSW 45?
To z nim Szostak zmierzy się na KSW 45? (instagram.com/akopszostak/)

Karta walk KSW 45 jeszcze nie zbyt bogata w nazwiska. Wiadomo na pewno, że na imprezie zobaczymy w akcji Scotta Askhama, Damiana Janikowskiego, Popka oraz właśnie Szostaka. Dla tego ostatniego będzie to pierwszy pojedynek w największej organizacji MMA w naszym kraju.

Trener personalny z klubu Berkut WCA Fight Team ma za sobą występy dla federacji FEN czy Time of Masters. Do tej pory walczył w kategorii ciężkiej, ale ostatnio przyznał, że chce zbić wagę, by mierzyć się z rywalami do 93 kilogramów.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Szostak został ostatnio zaproszony do programu „Puncher”, w którym był gościem, między innymi, Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. To właśnie w rozmowie z byłym pięściarzem, a obecnie komentatorem, Szostak zdradził, z kim chciałby spotkać się w oktagonie podczas londyńskiego KSW.

„Mówiłem im o Sokoudjou. Pytałem, czy takie zestawienie byłoby dobre. Na razie nie ma żadnych konkretnych propozycji. Myślę, że to kwestia dni lub tygodni, aż oferta się pojawi”- powiedział Szostak na antenie Polsatu.

Rameau Thierry Sokoudjou ostatnio w Polsce walczył w maju 2017, kiedy przegrał z Jurkowskim przez jednogłośną decyzję sędziów. Kameruńczyk od tego czasu stoczył dwa pojedynki poza naszym krajem – w jednym wygrał, a drugim przegrał.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here