Kamil Glik, obrońca piłkarskiej reprezentacji Polski, przyznał, że po zakończeniu kariery chciałby spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki. Szykuje nam się debiut i kolejny freak fight z udziałem znanego sportowca?

To nie żart. Kamil Glik myśli o debiucie w MMA!
To nie żart. Kamil Glik myśli o debiucie w MMA!

Glik znany jest z tego, że na boisku nie odpuszcza swoim rywalom. Jego styl gry należy do dość ostrych, co – jak sam przyznaje – wzięło się z jego lat dzieciństwa, kiedy wychowywał się na jednym z osiedli w Jastrzębiu-Zdroju.

„Na jastrzębskim osiedlu zdarzały mi się bójki, to właśnie tam wyszlifowałem charakter wojownika. A ten jest niezbędny w sztukach walki” – mówi reprezentant Polski, a na co dzień piłkarz AS Monaco.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Piłkarz pomału myśli o swojej przyszłości po zakończeniu kariery. Chociaż ma przed sobą jeszcze kilka lat spędzonych na murawie, nie ukrywa, że po wszystkim chciałby spróbować swoich sił w MMA.

„Chciałbym tego spróbować. Nie wiem, czy kiedyś powalczę dla jakieś federacji, ale na pewno planuję potrenować na serio, pod okiem profesjonalistów. Wszystko zależy od zdrowia, bo do klatki wejdę dopiero za sześć, siedem lat” – przyznaje Glik.

Mimo że sam zawodnik jest na razie ostrożny w planowaniu przygody z MMA, jesteśmy przekonani, że jego nazwisko chętnie umieściliby w karcie walk włodarze KSW. Kamil Glik we freak fighcie z pewnością przyciągnąłby tłumy kibiców przed telewizory.

Obrońca reprezentacji na razie skupia się na przygotowaniach do MŚ 2018, które startują na boiskach w Rosji już 14 czerwca.

etoto bonus na mundial