KSW zorganizuje w tym roku aż pięć gal. Jedna z nich odbędzie się poza granicami naszego kraju, a dokładnie w stolicy Wielkiej Brytanii – Londynie. Informację potwierdził współwłaściciel organizacji, Martin Lewandowski.

To już pewne! KSW w 2018 roku ponownie w Londynie!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Konfrontacja Sztuk Walki nie po raz pierwszy odbędzie się w Londynie. W 2015 roku na Wembley odbyła się pierwsza impreza tej organizacji na Wyspach. Podczas KSW 32 oglądaliśmy wiele ciekawych pojedynków, w tym walkę wieczoru, w której Mariusz Pudzianowski poradził sobie z Peterem Grahamem.

Włodarze KSW jakiś czas temu zapowiedzieli, że w planach na 2018 rok mają organizację dokładnie pięciu gal. Nie wykluczali także, że jedno z wydarzeń odbędzie się poza Polską. Teraz ta informacja została potwierdzona i to przez Martina Lewandowskiego, tak więc samego założyciela największej organizacji MMA w naszym kraju.

– Byliśmy już w Wielkiej Brytanii, w zeszłym roku zrobiliśmy galę w Dublinie. W tym roku wracamy do Londynu. Z datą i wszystkimi innymi detalami chciałbym się jeszcze wstrzymać – powiedział Lewandowski w rozmowie z dziennikiem „Super Express”.

Zarządca KSW zapowiedział również, że wraz ze swoją organizacją pojawi się także w Niemczech oraz Szwecji. To dwa kraje, do których Konfrontacja chce zawitać w najbliższym czasie, prawdopodobnie w roku 2019.

Pierwsze KSW w tym roku odbyło się w Atlas Arenie w Łodzi. Teraz czas na KSW 43, które dokładnie 14 kwietnia odbędzie się we Wrocławiu. W okresie wakacyjnym prawdopodobnie dojdzie do gali w Trójmieście, a w niej do długo wyczekiwanego pojedynku Pudzianowskiego z Bedorfem.

etoto bonus na mundial