Podczas KSW 43 organizatorzy ogłosili kolejne starcie, które pojawi się w karcie walk najbliższej imprezy. Wiadomo, że w Ergo Arenie kibice będą mogli w czerwcu obejrzeć starcie Tomasza Oświecińskiego z Erko Junem – piosenkarzem i trenerem personalnym z Belgii.

Gala KSW 44 – kiedy?

Konfrontacja Sztuk Walki numer 44 zaplanowana jest na 9 czerwca bieżącego roku. Wiadomo, że odbędzie się w Ergo Arenie w Trójmieście, a walką wieczoru będzie pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Gala KSW 44 transmitowana będzie w internecie oraz w systemie PPV u najlepszych operatorów telewizji kablowej w Polsce. Tym razem raczej nie ma się co spodziewać, że impreza zostanie pokazana na otwartych kanałach Polsatu.

Oświeciński na KSW 44

W trakcie wrocławskiego KSW włodarze federacji za pośrednictwem Mateusza Borka ogłosili, iż w czerwcowej gali nad morzem będzie można ponownie zobaczyć w oktagonie Tomasza Oświecińskiego. Aktor ma za sobą dopiero jeden pojedynek w formule mieszanych sztuk walki. W swoim debiucie udało mu się pokonać „Popka”.

Oficjalny plakat walki Oświeciński vs. Jun na KSW 44
Oficjalny plakat walki Oświeciński vs. Jun na KSW 44

Oponentem „Stracha” będzie belgijski piosenkarz zajmujący się obecnie treningiem personalnym. Erko Jun, bo o nim mowa, jeszcze nigdy nie walczył w MMA, jednak warto podkreślić, że pomagał w przygotowaniach do KSW 43 Roberto Soldiciowi.

W oktagonie znajdującym się w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyło się pierwsze spotkanie „face to face” Oświecińskiego z najbliższym rywalem. Jun rozerwał koszulkę, zachowywał się dość prowokacyjnie, ale ostatecznie nie doszło do żadnego większego spięcia między wojownikami.

etoto bonus na mundial