Doświadczony bokser Artur Szpilka trenuje Tomasza Narkuna przed jego walką z Mamedem Khalidovem, która odbędzie się już 3 marca na KSW 42! 

Szpilka pomaga Narkunowi przed KSW 42
Tomasz Narkun (Foto: Facebook)

Szpilka w polskim świecie MMA

Na razie nic nie wskazuje na to, by Artur Szpilka chciał zadebiutował w formule mieszanych sztuk walki. Ostatnio jednak coraz częściej mówi się o nim w przypadku gal organizowanych przez KSW i niewykluczone, że za rok czy dwa również i ten zawodnik zdecyduje się na występ w Konfrontacji Sztuk Walki.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Szpilka pomaga Tomaszowi Narkunowi przed walką z Mamedem Khalidovem. Pięściarz z pewnością przygotowuje wojownika z Berserker’s Team Szczecin do walki w stójce, która jest bardzo mocną stroną Czeczena z polskim paszportem.

Popularny „Szpila” szykuje się na powrót na ring. Dla niego także spotkanie z Narkunem może być swietną okazją do sprawdzenia się przed starciami z typowo bokserskimi sparingpartnerami.

Narkun na KSW 42

Tomasz Narkun wygrał 6 z 7 walk rozgrywanych pod logo federacji KSW. Dzięki swoim świetnym występom otrzymał niepowtarzalną szansę zmierzenia się z mistrzem wagi średniej. Pojedynek ma odbyć się w umówionym limicie wagowym.

Nie dość że zajebisty zawodnik to jeszcze trener💪💪💪 Dziękuję Artur Szpilka za cenne wskazówki…

Publié par Tomasz Narkun sur lundi 12 février 2018

Khalidov w swoim ostatnim występie również brał udział w walce na podobnych zasadach. Wojownik z Olsztyna nie dał wówczas szans Borysowi Mańkowskiemu.

Gala KSW 42 – kto walczy?

Podczas gali KSW 42 obejrzymy dziewięć pojedynków. Wśród pań ciekawie zapowiada się walka Pauliny Raszewskiej. Kibice z pewnością czekają także na występ Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego z Martinem Zawadą oraz pojedynek Michała Materli ze Scottem Askhamem!

etoto bonus na mundial