Poznaliśmy skład kolejnej walki, jaka odbędzie się podczas gali Fight Exclusive Night 21. Starcie zapowiada się o tyle ciekawie, że wystąpi w nim dwójka niepokonanych dotąd zawodników mieszanych sztuk walki! 

Starcie niepokonanych zawodników na FEN 21!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Podczas FEN 21, które zaplanowano na 25 maja, Jacek Jędraszczyk sprawdzi formę Tymoteusza Łopaczyka. Ten pierwszy wojownik ma na koncie pięć wygranych pojedynków, z czego jeden przez KO. Łopaczyk natomiast stoczył do tej trzy walki i z żadnej z nich nie schodził jako przegrany.

Dopiero co zapowiedziany pojedynek odbędzie się w limicie wagowym wynoszącym 77 kilogramów. Dla Jędraszczyka będzie to debiut w federacji FEN. Zawodnik pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego i słynie przede wszystkim z bardzo dobrej techniki walki w parterze. Ostatnio pokonał Mateusza Głąba w październiku ubiegłego roku. Eksperci wypowiadają się bardzo pochlebnie na temat tego zawodnika, ale jednocześnie warto podkreślić, że tylko raz udało mu się wygrać przed czasem, a jego dotychczasowi rywale nie byli tymi z wysokiej półki.

Jeżeli chodzi o Tymoteusza Łopaczyka, ma on dopiero 22 lata. Wojownik trenuje pod okiem uznanego i doświadczonego Sławomira Grabowskiego. Szkoleniowiec uważa swojego podopiecznego za prawdziwy talent i nadzieję polskich mieszanych sztuk walki. Najbliższa walka z pewnością będzie miała spore znaczenie dla Łopaczyka i jego przyszłości. W przypadku wygranej na pewno będzie mógł liczyć na kolejne występy dla FEN, a później być może także innych organizacji, może nawet KSW.

Największe sukcesy Tymoteusza Łopaczyka to na chwilę obecną tytuł mistrza Polski MMA z roku 2016 oraz 2017. Szczególnie dobry występ odnotował ten zawodnik podczas imprezy FORUM MMA w Warszawie na PGE Stadionie Narodowym.

etoto bonus na mundial