3 marca w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do pojedynku dwóch debiutantek w KSW. Paulina Raszewska zmierzy się z dziennikarką Polsatu Sport, Karoliną Owczarz. W sieci pojawiła się właśnie oficjalna zapowiedź tej walki.

Starcie debiutantek KSW. Zapowiedź walki Raszewska vs Owczarz!

Mimo że Karolinę Owczarz obecnie kojarzy się głównie z rolą dziennikarki, 24-letnia łodzianka jest byłą bokserką, która na swoim koncie ma wiele sukcesów zarówno rangi krajowej, jak i międzynarodowej. Brała udział, między innymi, w prestiżowej imprezie dla młodych talentów bokserskich „Reto de campeonas” w Meksyku. W Polsacie Sport pracuje od 2013 roku, a po podpisaniu kontraktu z KSW trenuje w klubie z rodzinnego miasta, Shark Top Team.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Nazwisko Pauliny Raszewskiej nie po raz pierwszy pojawia się przy okazji gali Konfrontacji Sztuk Walki. Warszawianka pierwszą propozycję skrzyżowania rękawic otrzymała od Lewandowskiego i Kawulskiego w 2012 roku. Ostatecznie zrezygnowała ze względu na, według niej, zbyt małe doświadczenie w formule MMA. Co ciekawe, Raszewską zastąpiła wtedy Karolina Kowalkiewicz, obecnie członkini federacji UFC.

Raszewska jest ściśle związana z sandą, boksem tajskim oraz kick-boxingiem. Do klatki wejdzie tuż po starcie gali KSW 42.

Podczas łódzkiej Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się dokładnie dziewięć pojedynków. W sieci zaczynają się już pojawiać pierwsze typy na KSW 42, w których zdecydowaną faworytką walki Owczarz – Raszewska jest ta druga zawodniczka.

etoto bonus na mundial

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here