3 marca w łódzkiej Atlas Arenie dojdzie do pojedynku dwóch debiutantek w KSW. Paulina Raszewska zmierzy się z dziennikarką Polsatu Sport, Karoliną Owczarz. W sieci pojawiła się właśnie oficjalna zapowiedź tej walki.

Starcie debiutantek KSW. Zapowiedź walki Raszewska vs Owczarz!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Mimo że Karolinę Owczarz obecnie kojarzy się głównie z rolą dziennikarki, 24-letnia łodzianka jest byłą bokserką, która na swoim koncie ma wiele sukcesów zarówno rangi krajowej, jak i międzynarodowej. Brała udział, między innymi, w prestiżowej imprezie dla młodych talentów bokserskich „Reto de campeonas” w Meksyku. W Polsacie Sport pracuje od 2013 roku, a po podpisaniu kontraktu z KSW trenuje w klubie z rodzinnego miasta, Shark Top Team.

Nazwisko Pauliny Raszewskiej nie po raz pierwszy pojawia się przy okazji gali Konfrontacji Sztuk Walki. Warszawianka pierwszą propozycję skrzyżowania rękawic otrzymała od Lewandowskiego i Kawulskiego w 2012 roku. Ostatecznie zrezygnowała ze względu na, według niej, zbyt małe doświadczenie w formule MMA. Co ciekawe, Raszewską zastąpiła wtedy Karolina Kowalkiewicz, obecnie członkini federacji UFC.

Raszewska jest ściśle związana z sandą, boksem tajskim oraz kick-boxingiem. Do klatki wejdzie tuż po starcie gali KSW 42.

Podczas łódzkiej Konfrontacji Sztuk Walki odbędzie się dokładnie dziewięć pojedynków. W sieci zaczynają się już pojawiać pierwsze typy na KSW 42, w których zdecydowaną faworytką walki Owczarz – Raszewska jest ta druga zawodniczka.

etoto bonus na mundial