Kilka godzin po ogłoszeniu miasta-gospodarza KSW 43, media informują o pierwszych walkach, jakie odbędą się w ramach tego wydarzenia! Portal inTheCage.pl poinformował, że w Hali Stulecia kibice obejrzą pojedynek Roberto Soldicia z Dricusem du Plessisem!

Soldic kontra Plessis na KSW 43 we Wrocławiu!

Roberto Soldić jest w posiadaniu pasa mistrzowskiego KSW w wadze półciężkiej. Zawodnik wygarnął tytuł utytułowanemu Borysowi Mańkowskiemu pod koniec ubiegłego roku. Co ciekawe, Polak miał bronić pasa właśnie w walce z Dricusem du Plessisem, jednak ten nabawił się kontuzji więzadła prawej dłoni i ostatecznie musiał zrezygnować z występu.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Wszystko wskazuje na to, iż Du Plessis dostanie w końcu upragnioną szansę na walkę o pas. Jeżeli rzeczywiście miałoby dojść do jego starcia z Soldiciem można spodziewać się naprawdę dobrego widowiska. Południowoafrykański wojownik stoczył do tej pory 11 walk i jeszcze w żadnej nie musiał czekać na werdykt sędziów.

24-latek z RPA jest swego rodzaju rewelacją MMA. Federacja KSW wiąże z nim duże nadzieje, gdyż w swojej karierze doznał do tej pory tylko jednej porażki. Starcie z Soldiciem będzie dla niego znakomitą okazją do udowodnienia swojej wartości.

Bukmacherzy mogą mieć spore problemy z wyznaczeniem faworyta starcia o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Z jednej strony za Chorwatem przemawia większe doświadczenie i pokonanie Mańkowskiego. Z drugiej mamy jednak do czynienia z młodym, prawie niepokonanym, zawodnikiem o ogromnej motywacji do odnoszenia sukcesów.

KSW 43 we Wrocławiu

Konfrontacja Sztuk Walki o numerze 43 odbędzie się 14 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu. Federacja ma w najbliższym czasie ogłosić oficjalny fight card KSW 43. Na razie nie wiemy zbyt wielu szczegółów na temat konkretnych pojedynków.

Przypominamy, że w marcu odbędzie się KSW 42, które obejrzycie online TUTAJ!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here