Igor Sliusarczuk, jeden z najsłynniejszych ukraińskich zawodników MMA, zmarł na atak serca – podały tamtejsze media branżowe. 

Śmierć 28-letniego zawodnika MMA

Przyczyną atak serca

Ukrainiec miał 28 lat. Jego ciało znaleziono 6 lutego (wtorek) w wynajmowanym przez niego apartamencie we Lwowie. Jeszcze nie wiadomo, kiedy odbędzie się pogrzeb, jednak pewne jest, iż zostanie zorganizowany w rodzinnym mieście zawodnika, Tarnopolu.

Eksperci wykluczyli udział osób trzecich w śmierci Sliusarczuka. Ukraińskie media podają, że sportowiec prawdopodobnie zmarł na zawał serca.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Igor Sliusarczuk był znany nie tylko na swojej ojczystej scenie MMA. Ostatni raz kibice mogli zobaczyć go w akcji w grudniu minionego roku. Przegrał wówczas w Rosji z Zaurbekiem Baszajewem. Pojedynek odbył się podczas gali World Fighting Championship Akhmat w Groznym.

Kariera w MMA

Informacja o śmierci zawodnika (Twitter.com)
Informacja o śmierci zawodnika (Twitter.com)

Zmarły zawodnik stoczył w sumie 32 walki w swojej zawodowej karierze. Odniósł zwycięstwa w 22 z nich, w tym aż 15 przez nokauty. Debiut w formule mieszanych sztuk walki zanotował w 2010 roku. Jego pierwszym rywalem był Siergiej Danisz, który pokonał go przez TKO.

Sliusarczuk miał żonę i jednego synka. W swojej karierze zdobywał, między innymi, tytuły mistrza świata i mistrza Ukrainy Free-fight.

Polsko-ukraińska walka

Ukrainiec w 2016 roku miał stoczyć walkę z polskim zawodnikiem Adamem Wieczorkiem. Do pojedynku jednak ostatecznie nie doszło, a wszystko przez kontuzję Sliusarczuka. Starcie zorganizowani przedstawiciele gali Spartan Fight 5.

28-latek znany był z szybkich rozstrzygnięć walk. Większość swoich wygranych pojedynków kończył już w pierwszej rundzie. Oto próbka jego możliwości:

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here