Daniel Skibiński podpisał długoterminową umowę z organizacją Babilon MMA. Zawodnik najbliższą walkę stoczy 16 marca podczas gali mieszanych sztuk walki w Radomiu. 

Skibiński na dłużej w Babilon MMA

Popularny „Skiba” jest zawodnikiem Ankosu MMA Ponzań. Do tej pory stoczył w swojej karierze 15 pojedynków, zwyciężając 10 z nich. Ostatni okres jest dla niego wyjątkowo dobry, gdyż kontynuuje serię wygranych bez porażek. W ostatnich czterech walkach pokonał kolejno Witalija Slipienkę, Igora Michaliszyna, Łukasza Szczerka i Islama Sajeda.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

– „Pamiętam pojedynek „Skiby” podczas pierwszej gali Babilon MMA w Międzyzdrojach. Dało się zauważyć, że ten chłopak to nieprzeciętny talent. Nie powinien dziwić fakt, że miał wiele ofert. Tym bardziej cieszę się, że wybrał naszą. Jest drugim po Szymonie Kołeckim zawodnikiem, z którym związaliśmy się na dłużej” – mówi Tomasz Babiloński, właściciel organizacji Babilon MMA.

Skibiński przed podpisaniem kontraktu otrzymał kilka propozycji, jednak nie ukrywa, że to właśnie od Tomasza Babilońskiego dostał najlepsze warunki oraz stabilizację w postaci gwarancji zorganizowania więcej niż tylko jednej walki z jego udziałem.

– „Negocjacje trwały dość długo, a nad wszystkim czuwał mój menadżer Paweł Kowalik. Mieliśmy kilka opcji, ale organizacja Babilon MMA okazała się najkonkretniejsza. Cieszę się, że związaliśmy się kontraktem na kilka walk. Mogę teraz spokojnie zaplanować kolejne starty. Zależało mi na takiej właśnie stabilizacji” – komentuje „Skiba”.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=670738756454503&set=ecnf.100005551532970&type=3&theater

Nowy członek Babilon MMA sumiennie przygotowuje się do kolejnych pojedynków. Ostatnio przebywał w Stanach Zjednoczonych, gdzie trenował pod okiem trenerów z klubu, w którym formę szlifuje także Polka z UFC, Joanna Jędrzejczyk.

– „W styczniu miałem przyjemność odwiedzić American Top Team na Florydzie. To był strzał w „dziesiątkę”. Trenowałem między innymi z Jorgem Masvidalem, Thiago Alvesem, Colbym Covingtonem czy Willem Brooksem. Na każdych zajęciach roiło się od gwiazd UFC, Bellatora, ACB. Oprócz tego w ATT spotkałem wspaniałych trenerów. Wierzę, że pobyt tam zaprocentuje” – mówi Skibiński.

Na razie nie wiadomo, z kim „Skiba” zmierzy się podczas radomskiej gali Babilon MMA 3. Nazwisko jego przeciwnika prawdopodobnie zostanie ogłoszone w ciągu kilku najbliższych dni, a może nawet godzin.

etoto bonus na mundial

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here