Conor McGregor znów o sobie przypomniał. Tym razem jednak w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. Irlandczyk zdemolował miejsce, w którym odbyła się konferencja przed UFC 223. Za zawodnikiem wysłano list gończy!

Skandal z udziałem McGregora. Poszukiwany listem gończym!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Zawodnik po swoim debiucie bokserskim nie pojawił się ani razu w oktagonie. Cały czas jednak przypomina o sobie w mediach społecznościowych. To jednak nie wystarcza do tego, by nadal być w posiadaniu pasa mistrzowskiego organizacji UFC. Dana White ogłosił niedawno, że McGregor stracił już tytuł najlepszego w swojej kategorii wagowej. Irlandczyk nie mógł się z tym pogodzić, o czym dawał znać za każdym razem, gdy tylko miał taką możliwość.

Khabib Nurmagomedov, jeden z fighterów UFC, wysłał w ostatnim czasie groźby do kolegi McGregora. Ten ostatni postanowił rozprawić się z prowodyrem całego zajścia, jednak nie dotarł na czas na konferencję prasową przed UFC 223. Upust emocjom dał w inny sposób – razem z członkami swojej drużyny zdemolował Barclays Center. Teraz jest natomiast poszukiwany listem gończym, a jego samolot ma zakaz opuszczania terenu Nowego Jorku.

Irlandczyk z kolegami rozbił szyby w busie, którym podróżowały, między innymi, Joanna Jędrzejczyk oraz Rose Namajunas. Najbliższa rywalka polskiej zawodniczki została zasypana odłamkami szkła, ale zapewnia się, iż nie ucierpiała zbyt mocno.

Wiadomo już na pewno, że przez to zamieszanie nie dojdzie do pojedynku Artem Lobov – Alex Caceres.

etoto bonus na mundial