Fatum, pech, a może to wcale nie przypadek? Jerome Le Banner po raz kolejny nie stanie do walki z Marcinem Różalskim. Francuz nabawił się kontuzji na parę chwil przed galą DSF 14 i wiadomo na pewno, że nie zobaczymy go w piątek w akcji na warszawskim Torwarze!

Różalski nie spełni marzenia. Le Banner kontuzjowany!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Do walki Różalski – Le Banner miało już dojść nie raz ani też nie dwa. Do tej pory za każdym razem wina stała po stronie Le Bannera. Tym razem Francuz osobiście przyleciał do Polski, by udokumentować swoje problemy zdrowotne, a także zapewnić, że nadal jest chętny na stoczenie walki z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW.

– 30 grudnia miałem bardzo poważny wypadek samochodowy. Złamałem cztery żebra. Miałem problem z powrotem do zdrowia. Powinienem mieć 3 miesiące przerwy, ale szybciej wróciłem na matę. Nawet doktor stwierdził, że to cud. Zacząłem trenować jak szalony i chyba za szybko i to spowodowało problem z kontuzjowaną nogą. Jest mi bardzo przykro. Chciałem przeprosić fanów i Marcina, bo wiem jak była ważna ta walka dla niego. Mam nadzieję, że Marcin wygra walkę na Torwarze i będziemy mogli się spotkać w niedalekiej przyszłości, np. we wrześniu – powiedział Le Banner podczas środowego spotkania z mediami.

Polsko-francuski pojedynek miał być wydarzeniem wieczoru, dlatego nic dziwnego, że organizatorzy DSF 14 postanowili stanąć na wysokości zadania, by na ostatnią chwilę zakontraktować równie ciekawy pojedynek. Jak już wiadomo na pewno, Różalski stoczy walkę z Peterem Grahamem, z którym przegrał przed czasem podczas Konfrontacji Sztuk Walki.

Typy na DSF 14 podane przez bukmacherów w roli faworyta main eventu stawiają wojownika z Płocka, chociaż z pewnością nie można go uważać za pewniaka.

Przypominamy, że wspomniana gala odbędzie się 13 kwietnia w hali Torwar w Warszawie. Początek o godzinie 18.45. Transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi Canal+Sport 2.

etoto bonus na mundial