Podczas konferencji prasowej poprzedzającej imprezę DSF Kickboxing Challenge 14 jeden z dziennikarzy zdenerwował byłego mistrza KSW, Marcina Różalskiego. Co tak bardzo wyprowadziło z równowagi popularnego „Różala”? 

Różal wyprowadzony z równowagi na konferencji prasowej!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Zawodnik z Płocka nie ukrywa, że nie jest członkiem żadnej oficjalnej religii. Organizatorzy KSW 39 wykorzystali ten aspekt podczas walki „Różala” z Fernando Rodriguesem. Brazyliczyk niemal na każdym kroku podkreślał swoje przywiązanie do wartości związanej z wiarą. Mimo że podczas DSF Kickboxing Challenge 14 nikt oficjalnie nie mówi o walce „dobra ze złem”, jeden z dziennikarzy postanowił zapytać o tę kwestię.

– Jakie mam podejście do religii? Dla mnie nie istnieje żadna religia. Żadna. Dla mnie istnieje przyroda, pomoc potrzebującym i to wszystko. Proszę cię, cofnij to pytanie, bo w tym momencie wywołałeś wielkie wku*wienie moje. Przepraszam za wulgaryzmy, ale mam czasami dość takiego pie*dolenia – odpowiedział w swoim stylu „Różal”.

Na gali, która odbędzie się 13 kwietnia, Marcin Różalski zmierzy się z Jeromem Le Bannerem. Do spotkania obu panów miało niegdyś dojść w formule MMA. Teraz zmierzą się w warszawskim Torwarze na zasadach kickbokserskich.

Różalski zapytany o wątek walki dobra ze złem, wyraźnie poruszony, bardzo się zdenerwował. Odpowiedział jednak przedstawicielowi mediów na pytanie, ucinając wszelkie spekulacje na temat swojej osoby.

– Nie róbmy szamba, dobrze? Skupmy się na wymiarze sportowym gali, a nie na wymiarze ku*wa paradoksu jakiegoś. Dobro i zło. To znaczy, że ja znowu będę ten zły? To powiedz kolego, jeśli chcesz zrobić ze mnie złego. Ile w tym roku, mamy marzec, wpłaciłeś na fundacje charytatywne? Bo ja na przykład wykupiłem osiem koni rzeźnych, które szły na kiełbasy, adoptowałem dwa psy i wpłaciłem ponad 50 tysięcy złotych na fundacje. Nie mówię tego w kategorii napinania się, tylko przestań już pie**olić o tym złym – powiedział Różalski.

Podczas pierwszej tak dużej gali organizowanej przez DSF zobaczymy też inne walki kickbokserskie. Kibice w Warszawie będą mogli obejrzeć w akcji, między innymi, Daniela Omielańczuka, Karola Celińskiego czy Pawła Biszczaka.

etoto bonus na mundial