Marcin „Różal” Różalski nie zamierza wracać do MMA. Wojownik z Płocka we wrześniu ma wystąpić w kolejnej gali organizowanej przez DSF. Na razie nie wiadomo, kto będzie jego rywalem!

Różal nie wraca do MMA!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Różalski to były mistrz wagi ciężkiej Konfrontacji Sztuk Walki. Ma na koncie zwycięstwo z Mariuszem Pudzianowskim oraz efektowny nokaut w starciu z Rodriguezem Jr! Popularny „Różal” nie kryje w wywiadach, że nie jest obecnie w najlepszych stosunkach z Martinem Lewandowskim oraz Maciejem Kawulskim i właśnie, między innymi, dlatego postanowił zrezygnować z MMA, wracając do swoich sportowych korzeni.

Na dzień przed KSW 43 w warszawskim Torwarze odbyła się gala DSF Kickboxing Challenge 14, podczas której Różalski pokonał na punkty Petera Grahama, znaną, cenioną postać ze świata sportów walki. Dzięki świetnemu występowi płocczanin zapewnił sobie wejściówkę na kolejny pojedynek z wymagającym przeciwnikiem.

Sławomir Duba, zarządca federacji DSF, potwierdził, że „Różal” wystąpi podczas DSF Kickboxing Challenge 17. Impreza odbędzie się we wrześniu tego roku w hali w Gliwicach. Kto będzie rywalem byłej gwiazdy KSW? Tego na tę chwilę nikt nie chce zdradzać, ale mówi się o kolejnym zagranicznym nazwisku o pewnej renomie.

17. wydarzenie zorganizowane przez DSF zaplanowano na 21 września, a więc jest jeszcze sporo czasu na to, by poznać przeciwnika Różalskiego. Prawdopodobnie wszystko wyjaśni się w ciągu kilku najbliższych tygodni.

etoto bonus na mundial