Yoel Romero znokautował Luke’a Rockholda w trzeciej rundzie walki wieczoru gali UFC 221, która odbyła się w nocy z soboty na niedzielę.

Romero znokautował Rockholda na UFC 221!

Wbrew ostatecznemu rezultatowi, to Rockhold lepiej rozpoczął pojedynek. Amerykanin w pierwszej rundzie dominował nad rywalem, kończąc ją serią solidnych ciosów w kierunku Romero.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

W drugiej rundzie obraz pojedynku zaczął się nieznacznie zmieniać i Kubańczyk coraz częściej dochodził do głosu. Nokaut na wagę zwycięstwa miał jednak miejsce dopiero w trzecim starciu i – co ciekawe – w momencie, gdy wydawało się, że to Rockhold będzie górą w głównym wydarzeniu wieczora.

Zwycięzcę walki czeka teraz nowe wyzwanie – pojedynek z Robertem Whittakerem. Spotkanie obu wojowników zapowiada się niezwykle emocjonująco i już teraz jest głośno komentowane przez wielu fanów MMA na świecie.

Trudno na chwilę obecną odgadnąć plany na przyszłość Luke’a Rockholda. Zawodnik od pewnego czasu zapowiadał chęć spróbowania sił w wyżej kategorii wagowej. Po porażce z Romeo i stracie tytułu mistrzowskiego, nic nie stoi na przeszkodzie, by przekuł słowa w czyn.

Wkrótce na gali UFC zobaczymy polskich zawodników. Podczas UFC 223 zobaczymy w akcji zarówno Karolinę Kowalkiewicz, jak i Joannę Jędrzejczyk. Ta druga będzie miała okazję odzyskać utracony pas mistrzowski wagi piórkowej.

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here