Federacja FEN, dla której walczył do niedawna Michał Michalski, wydała oficjalne oświadczenie w sprawie angażu zawodnika w Konfrontacji Sztuk Walki. 

Reakcja FEN na angaż Michalskiego w KSW

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Michalski podpisał umowę z KSW w dniu wczorajszym. Od razu po podpisaniu przez niego dokumentów informowaliśmy was o tym na łamach naszego portalu. Walka tego wojownika ma być jednym ze „smaczków” KSW 43. Michalski urodził się we Wrocławiu, a to właśnie tam odbędzie się kwietniowa impreza zorganizowana przez Kawulskiego i Lewandowskiego.

Nowa twarz KSW występowała w Fight Exclusive Night od 2015 roku. Właściciele organizacji zamieścili w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie, w którym podziękowali Michalskiemu za dotychczasową współpracę.

– „Michał Michalski – wzór profesjonalizmu i jeden z filarów FEN od 2015 roku, czyli od momentu, gdy zadebiutował jeszcze w klatkoringu naszej federacji. Michał był względem nas w fair, wypełnił kontrakt i postanowił zrobić kolejny krok w rozwoju swojej kariery . Obie strony rozstały się w dobrej atmosferze, a Michał został już przez nas zaproszony na najbliższą galę, która odbędzie się 10 marca w Warszawie. Wierzymy, że nasi zawodnicy potraktują FEN jako trampolinę i przy naszej pomocy będą w przyszłości reprezentowali barwy największych federacji Europy i świata. Powodzenia Michał, dziękujemy za wspaniałe walki i emocje których nam dostarczyłeś !” – czytamy w oświadczeniu.

FEN nie po raz pierwszy musi żegnać się ze swoim podopiecznym po podpisaniu umowy z KSW. Wcześniej, podobnie jak z Michalskim, Konfrontacja związała się z Tyberiuszem Kowalczykiem oraz Romanem Szymańskim.

Michał Michalski stoczył w zawodowym MMA osiem pojedynków, z czego zwyciężał w sześciu z nich. Swój debiut dla KSW zaliczy 14 kwietnia. Oficjalny fight card KSW 43 nie jest jeszcze w pełni znany, ale pojawia się na nim coraz więcej nazwisk.

Michał Michalski – wzór profesjonalizmu i jeden z filarów FEN od 2015 roku, czyli od momentu, gdy zadebiutował jeszcze w…

Publié par FightExclusiveNight sur mardi 13 février 2018

Fen najbliższe wydarzenie organizuje 10 marca w Warszawie. Bilety na FEN 20 są już dostępne w polskim internecie.

etoto bonus na mundial