Paulina Raszewska, która podczas gali KSW 42 zadebiutuje w oktagonie w formule mieszanych sztuk walki, znów pochwaliła się swoim ciałem i aktualną formą w mediach społecznościowych. Zobaczcie sami, bo naprawdę warto! 

Raszewska znów zadziwia. Tym razem pochwaliła się muskulaturą!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Raszewska w swoim debiucie w Konfrontacji Sztuk Walki zmierzy się z Karoliną Owczarz, dziennikarką Polsatu Sport. Pojedynek obu pań rozpocznie całą galę, która startuje 3 marca o godzinie 20. Transmisja online z KSW 42 dostępna jest zarówno w internecie, jak i w sieciach kablowych dostępnych w całej Polsce.

Zawodniczka już jakiś czas temu zrobiła furorę w mediach społecznościowych, a wszystko przez jej niemal idealną figurę. Łazienkowe zdjęcie Raszewskiej było jednym z najchętniej komentowanych w branży MMA w ostatnim czasie. Teraz mistrzyni sandy, boksu tajskiego oraz kickboxingu znów postanowiła pokazać co nieco. I ponownie zachwyciła – głównie osoby, które znają się nie tyle na pięknie kobiecego ciała, co budowie muskulatury.

„Bestia. Maszyna. Zwierzę. Jestem gotowa do walki” – napisała Raszewska na swoim Instagramie. Patrząc na samo zdjęcie, trudno podważyć tę informację. Fighterka wydaje się być w stuprocentowej formie. Czy jednak dobrze zbudowane ciało przełoży się na udany występ w oktagonie, przekonamy się dopiero w najbliższą sobotę.

The Beast. The Machine. The Animal. I'm ready for war. #teamraszewska #tylkozwyciestwo

A post shared by Paulina Raszewska (@paulina_raszewska) on

Rywalka Raszewskiej także nie próżnuje, ale to nie Owczarz, ale właśnie jej przeciwniczka uznawana jest za faworytkę starcia. W ofercie legalnego bukmachera na stronie www.LvBET.pl za zwycięstwo dziennikarki płaci się znacznie więcej, niż w przypadku Raszewskiej.

Na KSW 42 zobaczymy łącznie dziewięć pojedynków. Oto wszystkie z nich:

  • Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
  • Marcin Wójcik – Chris Fields
  • Łukasz Jurkowski – Martin Zawada
  • Michał Materla – Scott Askham
  • Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
  • Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez
  • Filip Wolański – Bartek Kopera
  • Karolina Owczarz – Paulina Raszewska
  • Krystian Kaszubowski – Christopher Henze
LvBET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich
etoto bonus na mundial