Paulina Raszewska potrzebowała kilku godzin, by ochłonąć po porażce z Karoliną Owczarz. Na łamach mediów społecznościowych nie kryła wściekłości, a jednocześnie zapowiedziała kolejną walkę na KSW! 

Raszewska wściekła po KSW 42. Już zapowiada kolejne starcie!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Paulina Raszewska na KSW 42

Raszewska debiutowała w formule MMA podczas łódzkiego KSW 42. Jej rywalką była dziennikarka sportowa Karolina Owczarz. Doświadczona w boksie tajskim, sandzie oraz kickboksingu była wśród ekspertów i bukmacherów zdecydowaną faworytką, jednak to właśnie ona w ostatnią sobotę schodziła z oktagonu na tarczy.

Paulina Raszewska w trakcie przygotowań do KSW 42 chwaliła się formą. Mimo że po swoim pierwszym występie w MMA nie mogła być zadowolona, nie zamierza składać broni i już zapowiada, że niebawem odbędzie się kolejny pojedynek z jej udziałem. Kto tym razem będzie jej oponentem? Tego na razie nie wiadomo, jednak można spodziewać się, iż ta niewiadoma zostanie wkrótce odsłonięta.

Nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu! 

Na łamach mediów społecznościowych Paulina Raszewska podziękowała kibicom i trenerom za wsparcie i odpowiednie przygotowanie. Jednocześnie podkreśliła, że jej przygoda z mieszanymi sztukami walk dopiero się rozpoczyna, a ona sama nie zamierza się poddawać do momentu, aż osiągnie to, co sobie założyła, podpisując kontrakt z Konfrontacją Sztuk Walki.

– „Jestem ambitnym, bardzo surowym w swojej ocenie sportowcem. Przeszłam bardzo wiele w życiu prywatnym i sportowym, wiele razy padałam, ale zawsze tyle samo razy się podnosiłam. Dzięki temu jestem tu gdzie jestem i dziękuje losowi za wszystkie cenne lekcje. Los doświadcza ludzi mocnych, daje im wskazówki, sprawdza jak bardzo czegoś chcą. Ja nie spocznę póki nie dostanę to o co walczę tyle lat. Już teraz mogę powiedzieć, że walczę już niebawem, bo chcę, bo to kocham. I tą walkę dedykuję Wam – ludziom, którzy we mnie wierzą” – napisała Raszewska na Facebooku.

Osoby, które nie widziały pojedynku Raszewska vs. Owczarz na KSW 42, mogą obejrzeć go w internecie.

Zawodniczka swego rodzaju oświadczenie zamieściła także na Instagramie. Zobaczcie do kogo skierowała największe podziękowania i jak widzi swoją przyszłość – zarówno jeśli chodzi o treningi, jaki kolejne występy.

Emocje opadły i przy chłodnej głowie można zrobić małe podsumowanie. Zacznę od podziękowań. Przede wszystkim bardzo dziękuję Włodarzom KSW na danie mi szansy – niesamowite przeżycie, doświadczenie, które zaprocentuje na przyszłość. Bardzo dziękuję mojemu sztabowi trenerskiemu, a przede wszystkim @filipbatkowski dzięki za ogrom włożonej pracy w przygotowania (tylko my wiemy ile Nas to kosztowało :)), za ogromne wsparcie, za ustawienie mentalne. Jesteś fantastycznym człowiekiem 🙂 Dziękuję Trenerowi @robertzlotkowski za poświęcony czas, za lekcje, za rady, za Jego ogromne doświadczenie, którym się ze mną podzielił. Dziękuję Adamowi Grabowskiemu, który jest kotem w BJJ! I który dalej będzie mnie wprowadzał w tajniki parterowej magii 😎 Dziękuje @pawel_ruminski1 za przygotowanie bokserskie i doszlifowanie moich umiejętności stójkowych! Dziękuję @aleksandra_rola i Jej Trenerowi @kuba__zawadzki za sparingi, za cenne lekcje pokory i doświadczenia. Olka – wiesz, że zawsze możesz na mnie liczyć 💪🏻🥊 Ogromne podziękowania należą się @jacekfeldman_nutrition za profesjonalizm i opiekę nad moim zdrowiem i formą, która była najlepsza na świecie. Ogromne podziękowania dla Was, dla ludzi, którzy mnie znają i nie znają – daliście mi tyle wsparcia, dobrej energii i motywacji, że jestem w szoku totalnym! Nigdy w życiu bym się nie spodziewała, że tyle Was jest. I oczywiście nic bym nie zrobiła bez moich sponsorów, którzy wierzą we mnie niezależnie, czy wygrywam, czy przegrywam! Bardzo Wam dziękuję! @gebskimariusz @kratkipl Mariusz Wójcicki EMAR Radom Hydro-Truck sp. z o.o @leonepolska @pitbullsports @ihsteam @smacznybox.catering Protein Biotic Jestem ambitnym, bardzo surowym w swojej ocenie sportowcem. Przeszłam bardzo wiele w życiu prywatnym i sportowym, wiele razy padałam, ale zawsze tyle samo razy się podnosiłam. Dzięki temu jestem tu gdzie jestem i dziękuje losowi za wszystkie cenne lekcje. Los doświadcza ludzi mocnych, daje im wskazówki, sprawdza jak bardzo czegoś chcą. Ja nie spocznę póki nie dostanę to o co walczę tyle lat. Już teraz mogę powiedzieć, że walczę już niebawem!😎💪🏻🔥 #teamraszewska #tylkozwyciestwo

A post shared by Paulina Raszewska (@paulina_raszewska) on

A Wy z kim widzielibyście Raszewską w kolejnym starciu? Myślicie, że zobaczymy ją już na KSW 44?

etoto bonus na mundial