Po porażce na KSW 42 wydawało się, że Paulina Raszewska będzie potrzebowała przynajmniej kilku miesięcy na powrót do oktagonu. Tymczasem zawodniczka zapowiedziała swoim fanom, że już 7 kwietnia weźmie udział w gali MMA w Łomży! 

Raszewska wraca do oktagonu. Kolejna walka w kwietniu!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Podczas Konfrontacji Sztuk Walki w Atlas Arenie Paulina Raszewska zmierzyła się z Karoliną Owczarz. Dla obu zawodniczek był to debiut w organizacji KSW. Mimo że to Raszewska stawiana była w roli faworytki, musiała ulec swojej rywalce. Fighterka z Warszawy zapowiadała, że nie zamierza się poddawać. Mało kto chyba jednak sądził, że już miesiąc po KSW 42 po raz kolejny obejrzymy ją w akcji w oktagonie.

Paulina Raszewska ma wystąpić podczas imprezy Armia Fight Night 2, która odbędzie się w Łomży. W wydarzeniu wezmą udział, między innymi, Tomasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki i Dominik Chmiel.

Informacja jest już potwierdzona. Zawodniczka powiadomiła fanów na łamach portalu społecznościowego o tym, kiedy dokładnie weźmie udział w kolejnej walce. Niestety, na razie nie wiadomo, z kim przyjdzie jej się zmierzyć.

Nie zwalniam tempa.Następna walka 07.04.2018 🙂 Lubię to! 😎🙏🏻Miłego wszystkim, a ja śniadanko i lecę na sparingi 😈🔥

Publié par Paulina Raszewska sur mercredi 21 mars 2018

Armia Fight Night 2 startuje 7 kwietnia w Łomży. Bilety na tę imprezę nadal są dostępne i można je nabyć za pośrednictwem internetu. Transmisja z gali emitowana będzie na antenie Polsatu Sport HD.

Czy Paulina Raszewska jeszcze wróci do KSW? Prawdopodobnie tak, jednak należy wziąć pod uwagę, że jej ewentualna kwietniowa porażka może poważnie pokrzyżować plany na przyszłość.

etoto bonus na mundial