Rafał Haratyk z Daas Berskers Team Bielsko-Biała związał się umową z organizacją Babilon MMA. Zawodnika obejrzymy w akcji już podczas najbliższej gali organizowanej przez federację, która odbędzie się 16 marca w Radomiu.

Rafał Haratyk podpisał kontrakt z Babilon MMA

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Haratyk nie będzie zupełnym debiutantem w startach dla Babilon MMA. Wojownik wystąpił na ostatniej imprezie organizowanej przez federację. Wówczas po zaciętym, pełnym emocji pojedynku pokonał po trzech rundach Łukasza Bieńkowskiego.

Członek klubu Daas Berskers Team Bielsko-Biała stoczył już blisko 15 walk w formule mieszanych sztuk walki. Swoje pojedynki rozgrywał niemal na wszystkich kontynentach. Występował, między innymi, w Afryce, gdzie jednym z jego rywali był Dricus du Plessis, którego bez wątpienia powinni kojarzyć wszyscy fani KSW.

– „Byłem pod wielkim wrażeniem jego grudniowego występu i dlatego uznałem, że z Haratykiem warto związać się na dłużej. Negocjacje nie należały do łatwych i dlatego cieszę się, że zakończyły się sukcesem. Wierzę, że Rafał Haratyk będzie jedną z naszych gwiazd” – mówi Tomasz Babiloński, zarządca Babilon MMA.

Wiadomo, że Rafał Haratyk wystąpi podczas radomskiej gali swojej nowej federacji. Jego przeciwnik jeszcze nie jest znany, ale prawdopodobnie nazwisko zostanie ogłoszone w ciągu maksymalnie kilku dni.

Sam zawodnik nie ukrywa, iż jest zadowolony z podpisania nowego kontraktu. Przede wszystkim cieszy go fakt, że będzie mógł nareszcie występować w Polsce, a nie w dalekich zakątkach świata.

– „Chciałem podziękować organizacji i menadżerowi Marcinowi Ossolińskiemu, który prowadził rozmowy w moim imieniu. Nie ukrywam, że zależało mi na podpisaniu umowy, która da mi stabilizację. Cieszę się, że będę toczył swoje walki w Polsce. Ta tym etapie kariery to idealne dla mnie rozwiązanie” – wyjaśnia „Polish Tank”.

Ostatnio kontrakt z Babilon MMA podpisał także inny dobrze zapowiadający się wojownik z naszego kraju, Daniel Skibiński.

etoto bonus na mundial