Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem coraz mniej czasu. Były strongman w programie „Puncher Extra Time” wypowiedział się na temat swoich przygotowań do KSW 44.

Pudzianowski: Wszystko da się zrobić!
Pudzianowski: Wszystko da się zrobić!

Najbliższa Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się 9 czerwca w Ergo Arenie. W main evencie kibice będą mieli okazję obejrzeć pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z byłym mistrzem wagi ciężkiej, Karolem Bedorfem, dla którego czerwcowy występ będzie pierwszy od blisko 1,5 roku.

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

W trakcie KSW 43 Bedorf wręcz Pudzianowskiemu niecodzienny upominek… ugotowany kamień. W ten sposób odniósł się do często używanego przez „Pudziana” powiedzenia, że cierpliwy to i kamień ugotuje.

– Do trenowania mam 12-kilogramowy młoteczek. Karol dał mi kamień, więc pokaże mu jak go rozbić podczas treningu. Nie ma kamienia, którego nie da się rozbić. Wszystko się da, tylko umiejętnie i z techniką – powiedział bohater KSW 44 na antenie Polsatu Sport.

41-letni były strongman chce pokazać się w Trójmieście z jak najlepszej strony. Jak sam przyznaje, nie zamierza kalkulować, a chce po prostu zaprezentować swoje umiejętności i efekty ciężkiej pracy, która w przypadku przygotowań do najbliższej walki trwa od stycznia tego roku.

– Przygotowuję się od początku stycznia, więc na pewno łatwo nie jest. Chcę po prostu pokazać dobrą walkę, która na długo zostanie zapamiętana. Może jedna runda, może nawet cztery. Na pewno nie będę jednak kalkulował. Pełen ogień – zapowiada Pudzianowski.

Bedorf nie pozostaje dłużny na wszelkie wypowiedzi najbliższego rywala. W jednym z wywiadów również dał do zrozumienia, że do KSW 44 podchodzi bardzo poważnie i nie zamierza schodzi z oktagonu w roli przegranego.

– Będzie krew, będą łzy, będą grzmoty. Tego jestem pewien. Klatka na pewno będzie się trzęsła – mówi były mistrz KSW.

Pamiętajcie, by przed galą sprawdzić, gdzie obstawienie KSW jest najkorzystniejsze i sprawdźcie, jak bukmacherzy typują rezultaty najbliższej Konfrontacji!

etoto bonus na mundial