Mariusz Pudzianowski po raz kolejny stanął oko w oko ze swoim najbliższym rywalem. Były strongman wie, że nie jest faworytem pojedynku na KSW 44, ale jest również pewny, że w czerwcu zaliczy kolejne zwycięstwo w karierze!

Pudzianowski: Stawiajcie na mnie, nie przegram!
Pudzianowski: Stawiajcie na mnie, nie przegram!

Do walki Pudziana z Bedorfem pozostały już zaledwie trzy tygodnie. Andrzej Kostyra, znany polski dziennikarz bokserski, postanowił nie szczędzić żadnego z nich. Zaczął od Pudzianowskiego, którego poinformował, że nie jest traktowany jako faworyt.

– Oczywiście, że Karol jest faworytem. W końcu to były mistrz świata wagi ciężkiej. Ja cały czas go gonię i w końcu dojdzie do naszej bezpośredniej konfrontacji. Najwyższa pora. Stawiajcie na mnie, nie zamierzam przegrać – odważnie deklaruje Pudzianowski.

Co dość oczywiste, również Bedorf jest pewny tego, że wygra w Ergo Arenie. Ma świadomość, że ciężko pracuje, a efekty jego pracy nadają we właściwej porze.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

– Zawsze jestem gotowy na sto procent swoich możliwości. Cykl przygotowawczy do walki z Mariuszem jest tak brutalny i agresywny, że oby tylko wytrzymała klatka, w której będziemy walczyć. Jej konstrukcja na pewno będzie zachwiana – mówi Bedorf przed KSW 44.

Eksperci i sami kibice nie mają wątpliwości, kto jest silniejszy z dwóch biorącej udział w main evencie najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki. MMA to jednak przecież nie tylko kwestia tego, ile kto jest w stanie udźwignąć.

– Nie zamierzam siłować się z Mariuszem, bo przecież to najsilniejszy człowiek na świecie. W klatce ważne są jednak także inne aspekty: psychika, przygotowanie motoryczne, kondycja, wytrzymałość i doświadczenie – podkreśla Bedorf.

Typy na KSW 44 nie dają złudzeń, że porażka Bedorfa na KSW 44 będzie sporą niespodzianką. Nikt jednak nie jest wykluczone, a o tym, kto wygra, przekonamy się na początku czerwca!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here