– Jeszcze nie jestem gotowy na pas, ale ta droga coraz bardziej zmierza na ten szczyt, może w tym roku? – mówi Mariusz Pudzianowski przed swoim majowym występem na KSW 44, w którym prawdopodobnie zmierzy się z Karolem Bedorfem. 

Pudzianowski: Jeszcze nie jestem gotowy na pas

Walka Pudzianowski vs. Bedorf

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

KSW nie potwierdziło tego oficjalnie, ale Maciej Kawulski w ostatniej wypowiedzi nie ukrywał, że organizacja cały czas pracuje nad zakontraktowaniem pojedynku Pudzianowski – Bedorf. Wszystko wskazuje na to, iż do tego starcia dojdzie w main evencie w KSW 44, które odbędzie się w Trójmieście.

Popularny „Pudzian” cały czas przygotowuje się do swojego nadchodzącego pojedynku. Nie ukrywa, iż jego celem jest pas mistrzowski wagi ciężkiej, który obecnie nie ma właściciela po tym jak został zwakowany przez Marcina „Różala” Różalskiego.

– „Fajnie by było zdobyć ten pas, ale jeszcze trzeba będzie na niego troszeczkę poczekać i ciężko popracować. Jeszcze nie jestem gotowy na pas, ale ta droga coraz bardziej zmierza na ten szczyt, może w tym roku? A może w następnym. Zobaczymy, jak wszystko dobrze się ułoży, to może zawalczymy” – mówi Pudzianowski w rozmowie z InTheCage.pl.

Pudzian z Khalidovem?

Pudzian Khalidov walka

Podczas KSW 42 w main evencie dojdzie do pojedynku, w którym dwie gwiazdy organizacji, Mamed Khalidov oraz Tomasz Narkun, zmierzą się w pojedynku w określonym limicie wagowym. Czy jest szansa, by w podobnej formule zobaczyć samego Marcina Pudzianowskiego z? Nie jest to wykluczone, chociaż póki co to jedynie domysły.

– „Mamed jest technicznie ode mnie o wiele lepszy dlatego, że dłużej trenuje i żeby dojść do takiej techniki, to musiałbym poświęcić jeszcze z dziesięć lat. Jeżeli dźwigni by mi żadnej nie założył, to musiałby się sporo napocić, ale to jest MMA więc różnie mogłoby się to potoczyć” – komentuje Pudzian.

Pudzianowski po porażce z Różalskim wystąpił w trzech galach KSW i za każdym razem schodził z oktagonu jako zwycięzca. Były strongman wygrał ostatnio z Jay’em Silvą podczas KSW 40 w Dublinie.

etoto bonus na mundial