Już 9 czerwca Mariusza Pudzianowskiego czeka pojedynek z Karolem Bedorfem. Były strongman na trzy tygodnie przed galą KSW 44 opublikował materiał wideo z treningu. Jak sądzicie, czy popularny „Pudzian” jest w dobrej formie i ma szansę zwyciężyć w Ergo Arenie?

Pudzianowski chwali się formą. Jest moc!
Pudzianowski chwali się formą. Jest moc!

Pudzianowski nie ukrywa, że myśli pomału o zakończeniu kariery sportowej. Jego celem jest przede wszystkim zdobycie pasa mistrzowskiego KSW wagi ciężkiej i obrona tytułu przynajmniej w jednej walce. Patrząc na formę zawodnika trudno nie oprzeć się wrażeniu, że bardzo poważnie podchodzi do planów na przyszłość.

Bukmacherzy nie dają Pudzianowskiemu większych szans na KSW 44, ale trzeba pamiętać, że Bedorf ma za sobą półtoraroczną przerwę, która z pewnością miała wpływ na formę fightera.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Ostatnio w social mediach bohaterowie main eventu KSW 44 chwalili się wagą i „zniszczonymi kopytami”. Teraz pierwszy zaczepić swojego oponenta postanowił Pudzianowski.

– SAMO SIĘ NIC NIE ZROBI!! Tak lekko dziś było po 30 minutach obwodów wytrzymałościowo-siłowych. Na koniec ostatniej 4 serii opona już mnie przewracała. 4 x 6 min pracy wrrrrr – napisał były strongman na Facebooku.

Post to jednak jeszcze nie wszystko, gdyż zawodnik udostępnił swoim fanom także materiał wideo z przygotowań do czerwcowej walki. Komentarz pozostawimy wam – jak uważacie, Mariusz jest w wystarczająco dobrej formie, by poradzić sobie z Bedorfem?

SAMO SIĘ NIC NIE ZROBI!! Tak lekko dziś bylo po 30 minutach obwodów wytrzymałościo-siłowych na koniec ostatniej 4 seri opona już mnie przewracała. 4 x 6 min pracy.wrrrrr

Publiée par Mariusz Pudzianowski sur samedi 12 mai 2018

Jeżeli jeszcze nie przyglądaliście się bliżej najbliższej Konfrontacji Sztuk Walki, koniecznie zobaczcie Typy na KSW 44!

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here