Mariusz Pudzianowski, który od wielu lat walczy w oktagonie dla federacji KSW, planuje zakończy sportową karierę. Były strongman, a obecnie zawodnik MMA, zdradził szczegóły na temat swojej przyszłości. 

Pudzianowski chce zakończyć karierę!

20PLN bez depozytu! Odbierz darmowe 20 PLN bez depozytu od LVbet kliknij w ten promocyjny link

Mariusz Pudzianowski po zdobyciu pokaźnej kolekcji nagród na różnych zawodach dla strongmanów, postanowił spróbować swoich sił w formule mieszanych sztuk walki. Pierwszy rywal, Marcin Najman, do wyjątkowo wymagających nie należał, ale „Pudzian” z biegiem lat nabrał doświadczenia i poprawił swoją sylwetkę, dzięki czemu mógł walczyć z nieco bardziej znanymi oraz trudniejszymi przeciwnikami.

Popularny zawodnik, który ma obecnie 41 lat, wygrał w MMA 12 pojedynków, przegrał 5, a jeden oznaczano jako nie rozstrzygnięty. Mimo że Pudzianowski wydaje się w świetnej formie, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż robi się coraz starszy. Właśnie dlatego myśli już o zakończeniu kariery sportowej.

– Moim marzeniem jest zrobienie dobrej walki, którą ludzie zapamiętają. Jestem świadomy, że mam już swoje lata i teoretycznie, gdy wygram pas mistrzowski, to obronię go maksymalnie raz i to jest moja końcówka. Nie chcę w wieku 45 lat nadal się szarpać. Muszę pomału zacząć żyć i korzystać z tego wszystkiego, co mam zrobione. W końcu życie to nie tylko sport – przyznaje „Pudzian”.

Wszystko wskazuje na to, że najbliższym rywalem Pudzianowskiego będzie Karol Bedorf. Do starcia obu panów dojdzie prawdopodobnie podczas gali KSW 44 w Gdańsku. Zwycięzca tego pojedynku powinien otrzymać szansę na wzięcie udziału w walce o pas mistrzowski. Jeżeli więc wszystko pójdzie po myśli „Pudziana”, kibice mogą zobaczyć go w oktagonie maksymalnie trzy razy.

etoto bonus na mundial