Mariusz Pudzianowski zamieścił na Facebooku kolejny wpis, w którym pochwalił się aktualną formą szykowaną na KSW 44. Trzeba przyznać, że muskulatura byłego strongmana robi niesamowite wrażenie!

Pudzian znów straszy rywala... formą
Pudzian znów straszy rywala… formą

Na KSW 44 obejrzymy w wydarzeniu wieczora pojedynek Mariusza Pudzianowskiego z Karolem Bedorfem. Bohaterowie tej walki nie dają o sobie zapomnieć nawet przez moment. Ostatnio materiałem z przygotowań chwalił się też rywal byłego najsilniejszego człowieka świata.

Do 9 czerwca pozostaje coraz mniej czasu, dlatego nic dziwnego, że forma zawodników musi być już na odpowiednim poziomie. Pudzian w portalu społecznościowym Facebook udostępnił, między innymi, zdjęcie swojej aktualnej wagi, która wynosi dokładnie 116,8 kilograma!

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Były strongman podchodzi do występu na najbliższym KSW bardzo poważnie. Nie odpuścił sobie treningu nawet w sobotę na 14 dni przed galą. Tego samego dnia pojawił się na zawodach siłaczy, gdzie pełnił rolę jurora.

W Ergo Arenie zarówno Pudzianowski, jak i Bedorf zapowiadają pełen emocji pojedynek bez zbędnego kalkulowania. Ostatnio obu fighterów przepytano o plan na najbliższą walkę i nie tylko. Każdy z nich wydawał się pewny zwycięstwa, a Pudzian pokusił się nawet o stwierdzenie, że warto postawić na niego pieniądze, bo nie zamierza odnieść porażki.

Karta walk KSW 44 uzupełniona została ostatnio pojedynkiem numer dziewięć. Oznacza to, że nie ma już żadnych niewiadomych i dokładnie wiadomo, kto wystąpi w tym wydarzeniu. Transmisja online KSW 44 dostępna będzie, między innymi, w systemie PPV.

14 dni jeszcze zostało sobotnie interwały szybkościowe zaliczone wiec mogę pomału sie kierować do Luzina na zawody Strong Man. OSTASZEWSKI-Konusie jadę tam!!!!

Publiée par Mariusz Pudzianowski sur samedi 26 mai 2018

etoto bonus na mundial

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here