W sobotni wieczór Marcin Prachnio wystąpi podczas gali UFC on FOX 28. Polak podczas ważenia zmieścił się w limicie wagowym kategorii półciężkiej. Transmisję z walki naszego rodaka przeprowadzi telewizja Polsat Sport News.

Prachnio już po ważeniu przed UFC on FOX 28

Prachnio do tej pory w formule mieszanych sztuk walki stoczył piętnaście pojedynków, z czego wygrał trzynaście. Sobotnia rywalizacja będzie dla niego debiutem w UFC. Organizacja przygotowała dla niego prawdziwe wyzwanie, gdyż połączyła go z doświadczonym Samem Alveyem.

20 PLN bez depozytu! Bukmacher LVbet oferuje 20 PLB bez wpłaty własnej bonus dostępny na www.lvbet.pl

Przeciwnik polskiego wojownika ma już na koncie ponad czterdzieści walk w zawodowej karierze! Posiada też już jednak swoje lata, a poza tym w jego rekordzie znajduje się aż dziesięć porażek. Nic zatem dziwnego, że bukmacher Bwin za faworyta sobotniego spotkania w oktagonie uważa Marcina Prachnio.

Nasz rodak, który na co dzień trenuje w Warszawie, wywodzi się ze znanej azjatyckiej organizacji One Championship. Na Dalekim Wschodzie odnotował aż cztery zwycięstwa. Co najważniejsze, wygrał przed czasem aż w 80 procentach przypadków!

Ewentualne sobotnie zwycięstwo podczas UFC on FOX 28 może być dla Polaka przepustką do kolejnych występów dla największej federacji MMA na świecie.

Wydarzenie UFC on FOX 28 będzie transmitowane na antenie Polsatu Sport News. Początek relacji zaplanowano na godzinę 23.00 – wieczorem z soboty na niedzielę.

Poniżej znajdziecie całą ceremonię ważenia, w której – poza polskim zawodnikiem – wystąpili wszyscy bohaterowie imprezy.

etoto bonus na mundial

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here